Wpis z mikrobloga

@rzymski_ntp: U konfederacji każdy żart jest kreowany jako niesamowita kompromitacja.

Jak lewacki polityk kompromituje się chwalać się publicznie swoim zboczeniem i wstawiając na poważnie fotki z igraszek łóżkowych (nie zaglądajcie nam pod kołdry!) to jest uważane za coś normalnego, a wręcz powód do dumy.

A co kompromitującego jest w zdjęciu Korwina w majtkach? On tak na konferencję przyszedł? Tak zakupy robił? Czy może to jego prywatna fotka z urlopu na mazurach?
  • Odpowiedz
@rzymski_ntp: I jeszcze typowe dla lewaków - Policja spałuje julki - ojej, jaka zła policja!

Policja spałuje kogos innego - i dobrze im tak, brawo policja! bo te prawaki to łobuzy so!
  • Odpowiedz
@rzymski_ntp: Biedroń mówiący w TV, że fajnie, że go boli dupa nadal wciąż 1000 razy bardziej creep niż Sośnierz całujący pomnik. Trzaskowski (czy kto to był) z jakims pedrylem w łózku wciąż bardziej ohydny niż Dziambor z tym pluszakiem.
  • Odpowiedz
troglodytów dewastujących miasto i stwarzających zagrozenie dla obywateli :3


@rzymski_ntp: Może mi cos umknęło - co zwandalizował Bosak? Komu zagrażał???
  • Odpowiedz
A co kompromitującego jest w zdjęciu Korwina w majtkach? On tak na konferencję przyszedł? Tak zakupy robił? Czy może to jego prywatna fotka z urlopu na mazurach? Pytam poważnie, bo może coś mi umknęło.


@7160: Trafiłeś, zakupy robił. I to nie w jakimś sklepie 300 metrów od plaży, ale w Otwocku, pod Warszawą, gdzie mieszka. Jeśli dobrze pamiętam to siedział sobie w ogródku w takim stroju i jak postanowił zrobić zakupy
  • Odpowiedz
jakies brednie bez pokrycia podajesz :


@rzymski_ntp: Że Korwin mówi, że kobiety sa niższe? Mówi - koroluch nawet o tym filmy kręci, że masakruje Korwina, bo Korwin mówi, że sa niższe.

, zakupy robił


@venomik: No to faktycznie pokazał, że jest wyluzowany.
  • Odpowiedz
No to faktycznie pokazał, że jest wyluzowany.


@7160: Cięzko mi w sumie odpowiedzieć. Z jednej strony jestem strasznie negatywnie do konfy nastawiony, z drugiej to na nich głosowałem w ostatnich wyborach, z trzeciej ten 'wyczyn' mnie bardziej śmieszy niż oburza. Ale w sumie i tak zdecydowanie nie jest to typ 'wyluzowania' u polityka, który chciałbym widzieć.
  • Odpowiedz
??? syndrom chorągiewki?


@7160: Syndrom debila, który w ramach chęci oddania głosu na coś bardziej świeżego niż PiS/PO dał się złapać na to, co głosiła Konfa. Nie mam partii, która byłaby choćby 'calkiem nieźle' dopasowana do moich poglądów. Zagłosowałem więc tak, jak zagłosowałem.
Niestety masa rzeczy, która stała się później, wyleczyła mnie z tego myślenia.
  • Odpowiedz