Wpis z mikrobloga

do osób grających w #tenis - na jak długo wystarczają wam buty? Pytam, bo nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy z tymi wszystkimi butami, ale odkąd zacząłem grać to buty typowo tenisowe wystarczają mi na max sezon (sezon mam na myśli okres np kwiecień - wrzesień). I wszystkie co do jednego zawsze się rozwalają w jednym miejscu - na zewnętrznej stronie buta powyżej środka, blisko jakby palców. Próbowałem butów tańszych i droższych i zawsze jest to samo :/ A pytam, bo kupowanie butów za kilkaset zł co pół roku to tak średnio mi się uśmiecha. No więc: mam pecha czy to normalne?
  • 7
@siona: no ja gram 2-5x w tygodniu (zwykle 2-4) po 1.5 - 2h. Czy sporo - nie wiem. Te buty są na mączkę - na hardy mam inne buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chodzi ci mniej więcej o to miejsce, gdzie masz mały palec?


@ktomizajalnazwy: tak, mniej więcej o te. Zrobiłbym zdjęcie ale buty w pralce właśnie wylądowały a zużycie zauważyłem jak je do pralki przygotowywałem.
@kefas_safek: To w tym konkretnym miejscu po prostu się chyba tak dzieje. Ja nie uprawiam za bardzo żadnego sportu, a wiele par butów mam dziurawych właśnie tam. To jest taki newralgiczny punkt po prostu, but się tam zgina nawet jak po prostu chodzisz i materiał się wyciera.