Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że “przeprosiny” nie staną się teraz narzędziem obrony influencerów, że “przeprosiła? a to już odpuszczamy”. No to wtedy na rozprawie:
- wysoki sądzie, zabiłam tego człowieka, ale przepraszam
- ok, uniewinniam
Moim zdaniem przeprosiny to jeden z trzech filarów:
- przeprosiny
- zadośćuczynienie
- poprawa
Wersow wrzuciła (nie oszukujmy się) na odwal swoje przeprosiny i to nie powinno zamykać sprawy. Oprócz scamu, mamy też m.in. pobłażanie dla aktu kradzieży, a także atak na osobę, która złapała ją za tę złodziejską rękę czyli Wardęgę. Ja tylko przypomnę, co powiedziała o nim:
- "ja bym nie mogła spać spokojnie na jego miejscu, co on musi czuć wewnętrznie, że chce niszczyć kogoś"
Moim zdaniem, za to też powinna przeprosić (i nie ma tu znaczenia, ze to Wardęga) i mam nadzieje, że Sylwek i społeczność o tym nie zapomną. Bo zaczniemy żyć w świecie, gdzie ktoś ukradnie Ci telefon, rzucisz się za nim w pogoń krzycząc “złodziej!” i nagle stanie na Twojej drodze i zatrzyma Cię taka Wersow mówiąc “stop! jak Ty możesz robić takie rzeczy, chcesz zniszczyć tego człowieka?!”
#friz #wardega #youtube #wersow
  • 9
  • Odpowiedz
Wy na prawdę żyjecie takimi rzeczami? xD Mnie to #!$%@? co kto reklamuje i mam to w #!$%@?. Ja ktoś jest głupi, to niech kupuje jakieś #!$%@? reklamowane przez infuencerów przecenione z 1000 na 100.
  • Odpowiedz
@PietrekBoski: Dzieci same wykonują przelew na 150 zł ? Nie szukajcie kwadratowych jaj tam gdzie ich nie ma. 90% ludzi którzy grzeją takie scamy sami by je reklamowali gdyby mogli, także na prawde, dystans kolego.
  • Odpowiedz
@Guest15: wiesz jak to działa? "mamo, mamo kup mi to bo to moja idolka i ja chce to mieć" a wiesz że rodzice w tych czasach mają wywalone i kupią dla świętego spokoju. Więc tak, głównie trafia to do dzieci, kto jest kupcem to inna sprawa
  • Odpowiedz