Wpis z mikrobloga

@Redoxx: Jak dziś się zwierzała ze swojej przeszłości to jestem w stanie zrozumieć dlaczego się zachowuje w ten sposób. Jakoś mimo wszystko nabrałam do niej sympatii.
  • Odpowiedz
@galileon: ja nie ogladalam relacji wiec jestem ciekawa dlaczego sie tak zachowuje. Co opowiedziala ze swojej przeszlosci? Ja nie mam do niej sympatii i miec nie bede po tym jak zrobila q&a i nazywa kobiety ktore szybko sie z kims pocaluja czy przespia nie szanujacymi sie. Gardze takimi pogladami.
  • Odpowiedz
@galileon: Mi utkwiło w głowie jak opowiadała, że jako nastolatka (podkreślała, że dzieciak to nwm 14-15 lat?) jeździła na dyskoteki i była oburzona, że starsi faceci ją podrywają XD Kuba jej wtedy fajnie powiedział, że są nastolatki co wtedy siedzą w domu a nie jeżdżą po takich dyskotekach a ona nie rozumiała przyczyn skutkowych tej sytuacji, coś tam było, że na tej dyskotece jakiś koleś ją wziął na ręce czy
  • Odpowiedz
@deyna123: Ja na relacjach trafiłam na fragment jak zapłakana opowiadała Miłoszowi i Wiki że jej rodzina uważa ją za półgłówka i brakuje jej babci, do której zawsze chodziła się zwierzać z problemów czy po prostu wygadać bo jej mama nie miała dla niej czasu, co było zrozumiałe przy 7 rodzeństwa. Babcia była najbliższą jej osobą, która jej nie oceniała, tylko wysłuchała i dobrze doradziła i od czasu jej śmierci brakuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Igauana: @deyna123: chodziło mi właśnie o te wywody które opisuje @Dewasta
Przede wszystkim będę okrutna, bo chociaż tego nie mierzyłam to uważam że ona nie ma wiele punktów IQ. Jest prostą dziewczyną (chyba?) z bloków, ale jest szczera i nie udaje nikogo w swoich wypowiedziach. Wychowana raczej przez babcię z którą spała, opiekowała się nią. Prowadzała ja pod rękę do kościoła, wspólnie się modliły. Zwierzała jej się
  • Odpowiedz