Wpis z mikrobloga

@Adom007: no do szerszej publiki przebiła się dzięki tiktokowi, na którym ludzie wrzucali shoty z jej udziałem (patusiarskie akcje różne, walenie wódy itd), mimo, że z tym skończyła to się ludziom spodobała na tyle, że u niej zostali i tak została najpopularniejszą strimerką na polskim twitchu i raczej szybko ten hype nie opadnie, bo ciągle nowych widzów zyskuje
@Adom007: Nic o niej nie słyszałem dopóki nie zaczął ja promować ten śmieszny projekt gimpera, beloud. Cały czas zaczęła pojawiać mi się na rolce, w podobnych streamach na 1 miejscu. Niektórych to pewnie przekonało mimo nudnego oglądania filmików i tej samej miny cały stream
@Adom007: A mi się wydaje, że po prostu bardzo się wpisuje w kanony upodobań przeciętnego użytkownika ttv - ma twitchowe poczucie humoru, sporo streamuje just chatting, jest ładna ale tak bardziej w stylu "szarej myszki" a nie jakiejś napompowanej lali, taka o ziomalka dla chatownika xD Chociaż ostatnia akcja gdzie dostała chyba 15 tysięcy złotych w donejtach podczas jednego streama troszeczkę mi śmierdziała ( ͡º ͜ʖ͡º)