Wpis z mikrobloga

@Miss_Injustice Wszędzie widzę właśnie właśnie te trąbienie o końcu, ale nigdzie nie widziałem oficjalnego źródła o tym mówiącego, a MAL dalej ma status Berserka on hiatus. Może być to kwestią tego, że na końcu 364 był napis "the end". Zdaje się że to jest najnowszy wpis wydawnictwa opublikowany po ukazaniu się chapteru. Też mi to robi nadzieję, ale ciężko powiedzieć co z tego wyniknie. 364 całkiem dobrze zamykałby serię takim happy endem,
Pobierz Zirdan - @Miss_Injustice Wszędzie widzę właśnie właśnie te trąbienie o końcu, ale nig...
źródło: comment_1631874601okNCdlwZI1RIB9wAewUhrQ.jpg
@Zirdan No, ale miałam na myśl, o tym, żeby po prostu zakończenie nie wkurzyło każdego, tak jak byli w przypadku SnK, czy Netflixowego Voltrona
+ nie jesteś dziwny, wszystkim się nie spodobało zakończenie
@Miss_Injustice Miałem na myśli to, że widziałem ogólnie narzekanie na wszystko co się dzieje od początku 4 sezonu SnK aż do końca mangi, ale mi się podobało aż do przedostatniego chapteru, a to co się stało (mogę numery pomylić o +/-1) w 119-124 chapterze uważam za ten sam tier twistu co Return to Shiganshina. Bo to, że 139 jest zły to już nawet nie jest opinia, to jest fakt xD