Wpis z mikrobloga

@Jrv20: mam, kupiłem tylko dlatego, ze nie brałem 21, a nie mam ps5 jeszcze. Już myślałem, ze będe na next genie grać.

No są zmiany kosmetyczne, lepiej wyglada gra. Trochę zmienił się gameplay, nowy pasek rzutu.

Rewolucji nie ma, jest chyba lekka na naxt genie.
@iAmTS: a jak wygląda park i myteam. Ja już jestem za stary na jaranie się lepszą grafiką i kolorami, liczby się liczba graczy online. Sprawdzałeś to może?
@Jrv20: no dopiero robie postać pod myparka. Na pewno ci powiem za jakiś czas. Dla mnie to jedyny tryb w który gram i oceniam balans/jakość gry. Dlatego nic ci jeszcze nie mogę powiedzieć, bo offline nie ma znaczenia.

MyTeam raczej nie odpalę, bo tam zawsze do turnieju wszyscy grają tymi samymi OP kartami używając #!$%@? OP taktyk jak full court press czy spam stealami itp. W piździe to mam.

Kupiłem tę
@Jrv20: wydaj pieniądze na coś innego, totalnie #!$%@? rozgrywkę, nowy wskaźnik rzutu jest tak piękny, że rzut w większości przypadków kończy się na niedolocie albo na cegle o tablice, defensywa SI to jakiś żart i każdy jest DPOY, a to dopiero pierwszy mecz kariery, nie mam do tego siły i żałuję że kupiłem