Wpis z mikrobloga

#sklepyinternetowe #ecommerce #www #hosting #sklep
Hej planuje otworzyć sklep internetowy z dostawą w określonym obszarze, około 500 produktów, szukam dobrego hostingu z creatorem strony która na taką możliwość pozwoli, chciałem spróbować z wix albo home ale po opiniach wychodzi na to ze nie są to najlepsze wybory możecie coś polecić?
  • 11
@CzlowiekZBlizna: No tak, skoro większość hostingów sklepowych oferuje takie możliwości tj. gotowe szablony, grafiki i inne bajery to dla mnie jak zbawienie, bo na tworzeniu stron od strony programowania mało się znam. Głównie chodzi mi o taki sklepik internetowy lokalny, w którym będzie możliwość dostarczenia produktów osobiście na danym terenie powiedzmy na terenie jednego wybranego przeze mnie miasta bądź dzielnicy.
@szymen37: to nie będzie takie łatwe niestety.
1. Z jednej strony możesz zainteresować się sklepami na abonament (typu SaaS) wówczas masz gotowy sklep z różnymi integracjami (płatnosci, dostawy). Płacisz jakiś abonament miesięczny. Ale za każą dodatkową rzecz będziesz musiał zapłacić i taki sklep nie będzie w cale taki tani.
2.Z drugiej strony możesz zainteresować się gotowymi skryptami, no PrestaShop, ale tutaj więcej rzeczy musisz ogarnąć sam, albo znaleźć jakiegoś magika. Są
@szymen37: Przetestuj koniecznie CloudHosting e-Sklep, który oferujemy! Serwer pozwala na automatyczne uruchomienie aplikacji PrestaShop, od razu z zainstalowanymi specjalnie wybranymi przez nas dodatkami, które pozwolą Ci szybko rozpocząć sprzedaż online. Dodatkowym atutem CloudHostingu jest integracja z siecią CDN nazwa.pl, dzięki czemu zyskujesz lepsze wyniki w pozycjonowaniu swojej strony, a także wzrost szybkości jej działania.

30 dniowy okres testowy możesz rozpocząć składając zamówienie na usługę na naszej stronie https://www.nazwa.pl/e-sklep/

Jeżeli miałbyś jakiekolwiek
@szymen37: Obawiam się, że żaden kreator nie zapewni Ci takiej funkcjonalności. Można próbować z woocommerce jeżeli chcesz jechać po kosztach, ale jednak troszkę pracy będzie trzeba w temat włożyć.