Wpis z mikrobloga

@Adu_Jean: @DarkWina: Nie zmienia to faktu, że jest w stanie sprzedać bardzo dużo ppv. Poza Lewandowskim i Błachowiczem jest najbardziej rozpoznawalną osobą w Polsce. Dużo osób z zagranicy może się tym zainteresować i realnie może sprzedać ogrom ppv.
@iPawen: To, że jest rozpoznawalny w jakiejś tam niszowej dziedzinie? Sam ledwo go kojarzę przez to, że o nim ktoś parę razy wspomniał na wykopie.
Możesz być mistrzem świata w rzutkach czy curlingu i być znany wśród fanów tych sportów, ale z tego miejsca jest jeszcze bardzo daleko do rozpoznawalności Lewego, która wykracza zdecydowanie poza jego dyscyplinę i niemal każda babcia na ulicy wie kto to.
Dlatego to co napisałeś brzmi
@zastrzeltrzmiela: Nie interesuje się kompletnie sceną cs'a i nigdy nie interesowałem, moi znajomi tak samo, a nie znam nikogo, kto by Pashy nie kojarzył. Jest historycznie jednym z najpopularniejszych graczy cs'a na świecie, więc ciężko go nie znać nawet nie interesując się tym. Wiadomo, że będzie multum osób nie znających go, ale nawet to 'multum' to zdecydowana mniejszość. Wiadomo, że Lewy jest zdecydowanie bardziej popularny, ale też jak znany jest esport
@iPawen: Ja z kolei wątpie, żeby ktokolwiek z osób, które znam, go kojarzyły. Kwestia bańki informacyjnej, w której Ty i Twoi znajomi się znajdujecie. Pewnie jest znany ogólnie w świecie graczy, ale randomowa osoba zapytana na ulicy nie będzie mieć pojęcia kto to jest.
Sam mogę Ci wymienić z 10ciu Polaków bardziej znanych, z dyscyplin/sfer którymi się kompletnie nie interesuje, a jednak ich popularność przenika do świadomości ludzi wszelkiej maści.
Tak