Wpis z mikrobloga

Ej wykopki, przed chwilą był tu wpis jakiejś zielonki zaczynający się od "chodziłem z Klaudią do szkoły", ale nie zdążyłam przeczytać i już tajemniczo zniknął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma ktoś screena albo pamięta co tam było?
#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@fillmeout: że chodziła z Klauno do szkoły, Klauno nienawidziła nowych dziewczyn, chłopak który jej się podobał był z inną, a ona pisała do niej na asku „jak Ci się podoba w nowej szkole?” - czyli standard fałsz jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodziła zawsze w glanach i siedziała sama w ławce, coś w tym stylu było we wpisie, post zniknął od razu po moim komentarzu, że
  • Odpowiedz
@BeatryczeWtwojaPicze: Dzięki! :D Standard, podczas poprzedniego sezonu też ciągle wypływały różne rewelacje od kont założonych 10 minut wcześniej. Ale akurat widząc zachowanie Klauno w programie, to ten brzmi całkiem prawdopodobnie
  • Odpowiedz
@fillmeout: Aha i było coś jeszcze o tym co Klauno mówiła na początku w 1 odcinku, że miłość z lat szkolnych zostawiła bliznę w jej sercu xd to było niby nawiązanie do ten historii z gimnazjum. Prawdopodobne, aczkolwiek każdy może wymyślić sobie podobną historię, np. że Natka unika dotyku i podchodzi do tego bardzo ostrożnie, bo w gimnazjum została zgwałcona i ma traumę xd traktowałabym to raczej z przymrużeniem oka ;)
  • Odpowiedz
@fillmeout: tak jak mowilam, bycie pick me girl wynika z gleboko zakorzenionych kompleksow i niskiej samooceny. Nikt jej nie lubił, nie odwzajemnial uczucia i cała wine za wszystko teraz zwala na inne kobiety xD
  • Odpowiedz
@fillmeout: werona29 2 min. temu via iOS

0

Uczyłam się z Klaudią w klasie w gimnazjum, oczywiście nazywa się Klaudia Kardel i w tamtych czasach nikt o żadnej Launo nie słyszał, wymyśliła sobie to imię dopiero po liceum. Od zawsze nie lubiła „nowych dziewczyn”, w gimnazjum przeniosła się do naszej szkoły dziewczyna, która zaczęła trzymać się z chłopakiem w którym kochała się Launo. Klaudia nie mogła tego przeżyć i obrabiała jej
  • Odpowiedz