Wpis z mikrobloga

Czas rozwikłać tę walkę gustów! #wykopowedebaty

Oceniając eźcie pod uwagę na której z tych stron bawicie się z reguły lepiej podczas oglądania filmów/seriali.
Gdzie jest lepsza jakość jeśli chodzi o treść, jakość, poziom aktorstwa? Nie oceniamy tutaj ilości filmów wytworzonych przez te dwie korporacje, jedynie jakość ich produkcji.

W komentarzach mile widziana debata na ten temat :)
Zakimar - Czas rozwikłać tę walkę gustów! #wykopowedebaty

Oceniając eźcie pod uwag...

źródło: comment_1631621816e0Cas5Laq8aARka7qXAByh.jpg

Pobierz

Która firma tworzy lepsze produkcje filmowe/seriale?

  • NETFLIX 10.7% (3)
  • HBO GO 89.3% (25)

Oddanych głosów: 28

  • 5
  • Odpowiedz
@Zakimar: Netflix -> kiepski (pogarszający się) content, świetna apka,
HBO -> dobry, stały poziom produkcji, kiepska apka (choć coś tam poprawiają czasem).

Tak to widzę. Btw, jeśli ma się to i to, to warto rozważyć zakup canal+ online, który w pakiecie może mieć HBO i Netfliksa w podobnej cenie co bez c+ ;)
  • Odpowiedz
@size: mnie osobiście w HBO podoba się to, że nie starają się na wszelkie sposoby indoktrynować widzą lewackimi ideologiami.

Na portalu Netflix zbyt często pojawiają się niepotrzebne postaci jak transwestyci, geje, lesbijki itp. które nie wprowadzają do serialu nic ciekawego poza pierwiastkiem LGBT.

Nie jestem osobą małotolernancyjną, ale przeszkadza mi to bo wiem że są to zabiegi bezcelowe.
  • Odpowiedz
@Zakimar: mam to samo i też mnie to irytuje (a też jestem osobą tolerancyjną, po prostu nie lubię podkreślania czegoś, co nie ma związku z fabułą). Niestety w nowych produkcjach HBO też się takie wątki pojawiają, choć nie są tak nachalne.
  • Odpowiedz