Wpis z mikrobloga

Pierwsza kolejka za nami, sporo zaskakujących wyników i zawiedzionych nadziei, ale też mnóstwo niespodzianek na plus. W moim wypadku, Titans i ich liderzy zawiedli na całej linii, co przełożyło się na tragiczny wynik punktowy. W nachodzącej kolejce dam wykazać się J. Winstonowi, bo pokazał, że sufit u niego jest wysoki i chłop jeszcze nie jest spisany na straty:) A jak wasze opinie o Week 1?
#nflmirko #nfl
TinkerbellKapitanHak - Pierwsza kolejka za nami, sporo zaskakujących wyników i zawied...

źródło: comment_1631613587UKJQ4hmxWWWcQgQYzv05Eh.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: jestem zdziwiony jak mi siadło, a to pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oczywiście #!$%@?łem z wytradowaniem Winstona, ale w sumie i tak chyba tylko kontuzja by mi ściągnęła Mahomesa z QB. No i nikt z rezerwy nie miał więcej punktów niż odpowiednik w pierwszym teamie, więc się nie #!$%@?łem ;]
Natomiast ktoś kto wziął Rodgersa... no cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Ciezary bo Aiyuk wyszedl tylko pobiegac po boisku bez zadnych targetow, przez co przegralem swoj mecz z @dagack Taktycznie po meczu Shanahan wyszedl i stwierdzil ze Aiyuk jest dalej #!$%@? po kontuzji i to dlatego. No #!$%@? mogles przed meczem dac znac to by wjechal Claypool i bym ugral matchup ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie mam co narzekac bo i tak @dagack
  • Odpowiedz