Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrobić eksperyment- Założyłem konto na Lotto, wpłaciłem 100 złotych i ustawiłem subskrypcję wysłania jednego kuponu z tymi samymi liczbami na każde losowanie. Pojedynczy kupon z plusem kosztuje 4 złote, więc wystarczy na minimum 25 losowań, czyli trochę ponad 8 tygodni (losowania w każdy wtorek, czwartek i sobotę).

Czy byłoby zainteresowanie na cotygodniowe (dajmy na to w niedzielę) podsumowanie zysków i strat z ostatnich trzech oraz wszystkich losowań? Chciałbym uwzględnić takie statystyki jak aktualne saldo, średnia ilość trafionych liczb, łączna ilość trafionych liczb, ilość wygranych z plusa. Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysł na statystykę, to możecie podrzucić.

Dajcie znać co o tym sądzicie, poza tym, że najprawdopodobniej jestem stówę do tyłu zanim w ogóle zacząłem ( ͡º ͜ʖ͡º). Jeżeli będzie zainteresowanie, to zapraszam do obserwacji tagu #cotygodniowelotto

#lotto #hazard #glupiewykopowezabawy
OdmieniecGerwant - Postanowiłem zrobić eksperyment- Założyłem konto na Lotto, wpłacił...

źródło: comment_1631601813FZ1VhYfwyoXMU3Qx9jliCC.jpg

Pobierz
  • 135
@Capitanero sprawdziłem ostatnie losowania i rzeczywiście niektóre liczby padały częściej niż inne, ale to bez znaczenia i podejrzewam, że czysty przypadek (mała ilość losowań, spora ilość liczb, więc jeżeli któraś wypadła 3 razy, a raz, to procenty mocno się różnią). Gdy rozciągniemy okres, z którego liczymy wypadające liczby z miesiąca do 2 lat, to już to mniej więcej się wyrównuje. Poza tym pomyślałem, że jest sporo osób, które grają takim systemem, a
OdmieniecGerwant - @Capitanero sprawdziłem ostatnie losowania i rzeczywiście niektóre...

źródło: comment_1631602698Yl5CMZvTnzPTKUxLyJsBdr.jpg

Pobierz
@dzafel @v1lk jestem tego świadomy, że z czysto logiczno-matematycznego punktu widzenia nie ma opcji, żebym wyszedł na plus, ale czego nie robi się dla plusów na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na poważnie, to nie nastawiam się na nic i robię to bardziej dla zabawy i zaspokojenia własnej ciekawości, ale jeżeli mogę się podzielić wynikami z innymi, a może przy okazji kogoś przestrzec przed wpadnięciem w
@CJMac dokładnie o to mi chodzi, ale widzę, że robi się w komentarzach zaczyna się tłumaczenie, że nic nie wygram i szanse są w praktyce zerowe. Wiem o tym, oglądałem podlinkowany film i to, co robię na jedynie formę zabawy. Jeżeli które chce posłuchać dlaczego nic nie wygram, to polecam obejrzeć film, jest trochę rozciągnięty i można byłoby go skrócić, no ale cóż ¯_(ツ)_/¯
OdmieniecGerwant - @CJMac dokładnie o to mi chodzi, ale widzę, że robi się w komentar...
bez sensu takie coś, ja ci moge zrobić zestawienie z 4 lat grania co losowanie za kupon z plusem a takie zestawienie z 3 dni w tygodniu to sie mija z cele przy takim prawdopodobienstwie