Wpis z mikrobloga

Werow mówi na insta, że ma wadę wzroku -1,50 i ona autem jeździ bez okularów? ja z taką samą wadą to się boję bez szkieł wyjść na nogach do pobliskiego sklepu bo mało co widzę xD
#friz
  • 25
  • Odpowiedz
@Overthefear: Kwestia u jakiego lekarza robisz papierek, mi lekarka dała bez problemu a jak z rok później robiłem badania do pracy to sie zdziwiła że mając -1,25 nie mam wymogu okularów, ale zrobiłem bo przynajmniej mam świadomość że komuś nie stanie się krzywda, ale w koncu to wersówka.
  • Odpowiedz
@Overthefear: E tam, założę się że do story ściąga okulary jak np. nagrywa coś w aucie lub gdziekolwiek na mieście. Na nagraniach też bezpośrednio nie pokazuje się wtedy do kamery tylko jest gdzieś w tle. Może nie podoba się sobie w okularach i woli soczewki? Poza tym, soczewki po pewnym czasie stają się męczące, a przy jej długich szponach zakładanie i ściąganie ich to katorga dla oka (oczywiście jeśli nie ma
  • Odpowiedz
@DeerIda: chyba widzisz roznice miedzy seoimi "dlugimi", ktore normalnie wchodza do pudeleczka z plynem a tymi szponami ktore ni #!$%@? nie wejda i uniemozliwiaja zanurzenie opuszka palca. Nie wspominajac o tym jak trudne a wrecz niewykonalne jest zdjecie takimi szponami soczewki z oka jeszcze tak ostro zakonczonymi na bokach. Powodzenia z grzebaniem takimi lapami w oczach.
corryand - @DeerIda: chyba widzisz roznice miedzy seoimi "dlugimi", ktore normalnie w...

źródło: comment_1631595090QLGP8FpyAcHAOlfdhE5Csr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DeerIda: nie nazwałabym Twoich paznokci długimi. Mam długość podobną jak wersow i uwierz że porwać soczewkę w nich jest bardzo łatwo. Jak chcesz się przekonać to zapusc swoje/przedłuż na taką długość i doepiro się odzywaj
@kotnaswini: da się, ale jest to o wiele trudniejsze xd 7 lat noszę soczewki i długie paznokcie więc ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@corryand: @Pipilas: Co wy robicie z tymi soczewkami że wam się rwą? Zdążało mi się wyjąć paznokciem i się nic z nimi nie stało. A jeśli chodzi o wyjmowanie to przecież ją tylko dajesz w dół, nie wbijasz do tego paznokcia w oko.
  • Odpowiedz
@DeerIda: jak masz długie paznokcie (na tyle że nie włożysz opuszka palca do pojemniczka z soczewkami) to musisz je wyjmować łapiąc je paznokciami. Mając świeżo zrobione paznokcie są one ostre po piłowaniu, więc nie trudno o porwanie. I analogicznie z całą resztą
  • Odpowiedz