Wpis z mikrobloga

Pytalem jakiś czas temu jak to jest z tą rejestracją pojazdu w #bialystok
Nie będę chronologicznie pisał jak to wyglądało, ale:
- urząd dziś od 8, byłem o 7 rano jako 16 w kolejce. Jak przyjdziecie 8:30 to będziecie w kolejce około pięćdziesiątą osobą.
- nie dzwoniłem, nie rezerwowalem terminu przez internet
- sprawnie idzie
- a jak chcecie zrobić kolejkę w #!$%@? to pobieracie dwa numerki na "zgłoszenie zbycia/nabycia pojazdu" i "rejestracja pojazdu". Któryś z nich będzie pierwszy i prawdopodobnie wejdziecie dużo wcześniej niż jeżeli wybierzecie jeden numerek.
  • 2
@Kudy: Ostatnio też byłem przerejestrować samochód. Wpadłem z partyzanta o 9:30. W kolejce przede mną było ok. 45 osób. Ale zrobili całkiem ciekawy patent: na bilecie jest kod QR, po zeskanowaniu otwiera się stronka która pokazuje jak wygląda obecne kolejka. Więc poszedłem na drugie śniadanie i jak było 5 osób przede mną to wróciłem do urzędu. Sprawę załatwiłem o 12:30.
@Libis: @Kudy To i tak mieliście szczęście. W czerwcu ja rejestrowałem auto na Mickiewicza. Urząd był zamknięty (Covidowo) i obowiązywała tylko elektroniczna kolejka. A numerki były wszystkie zajęte na miesiąc do przodu. Dostałem nr od handlarza, bo brał na zapas kilka dla swoich klientów by nie czekali. Zarejestrowałem po tygodniu od zakupu. Inaczej czekałbym miesiąc...