Wpis z mikrobloga

Ale żenada :) motocyklista zapewne robił jakiś „pokaz” dla pary młodej i każdy wiedział kto to jest, ale mimo wszystko #!$%@?ć komuś wesele to draństwo. Dla takich ludzi jest specjalne miejsce w piekle. #policja #bagiety
Czyste_Buty - Ale żenada :) motocyklista zapewne robił jakiś „pokaz” dla pary młodej ...
  • 39
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: Wysyłanie dziecka, by wrzeszczało przy radiowozie to jednak #!$%@?.

Policja znów pokazała swoje denne oblicze. Ale przynajmniej druga strona mogła zachować twarz, a nie kręcić Małysza.
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: już tłumaczę.

Gość na motocyklu mógł skończyć swoje zabawy na chodniku, wjeżdżając w wózek, staruszkę, albo twoja matkę.

Policjant dobrze się zachował. Mało tego, mam nadzieję że wejdzie to prawo i będą konfiskować pojazdy za takie "zabawy".

Droga to nie jest plac zabaw.
  • Odpowiedz
  • 112
@Cypselus: No dobra, gościu :D czy ja mówię ze pochwalam błazna na motorze? Chodzi tylko o to co mają do tego weselnicy? Po co się do nich #!$%@?? Co to? Odpowiedzialnosc zbiorowa?
  • Odpowiedz
@crowfire: To mnie tez zdenerwowało. Jak widzę takirgo bachora który nie ma 2-3 lat a beczy jakby go ktoś bił to automatycznie mi się agresor odpala. Pieprzony płatek śniegu, powinien gazem dostac w ryj XD
  • Odpowiedz
@Cypselus: Wiadomo że sciemę walą, ale czy to jest powód aby się #!$%@?ć do orszaku? Słuchaj, twój sąsiad mi nasrał pod drzwi, nie złapałem jego, zatem zostajesz zatrzymany, co ty sobie myslisz? Ze ręka pana cię nie dosięgnie ty plebsie?
  • Odpowiedz
@Cypselus: Ale wiesz o co mi chodzi :) policja zwyczajnie nie ma argumentu, ale psuje ludziom uroczystość. W komentarzu ktos napisał ze policjanci dostali nagany, ale ja uważam ze za odwalenie takiego numeru to za mało. Ukarać finansowo gamoni ale na rzecz poszkodowanych, a nie na jakies tam fundacje ratowania bachorów. W Polsce nie ma czegos takiego ze jesli ktoś cię skrzywdzi mozesz domagac się zadośćuczynienia dla siebie…
  • Odpowiedz
@Cypselus: Czy ja wiem? Gdyby mi w dzien slubu policja zrobiła ZA NIC taki syf to bym chodzil do konca uroczystości #!$%@?.
Kochanie? A pamietasz dzien naszego slubu?- chcesz mnie #!$%@?ć? Weź nie przypominaj xd
  • Odpowiedz
No dobra, gościu :D czy ja mówię ze pochwalam błazna na motorze? Chodzi tylko o to co mają do tego weselnicy? Po co się do nich #!$%@?? Co to? Odpowiedzialnosc zbiorowa?

@Czyste_Buty: pewnie jak go wynajeli i mu zaplacili za to zeby ten gosc tak pajacowal to tak jak by przylozyli palec do tego zeby ktos popelnial wykroczenie wiec chyba calkiem legitnie za to biora odpowiedzialnosc, droga nie jest od
  • Odpowiedz