Wpis z mikrobloga

@fafal: Quo Vadis Miłosz?
Do kolesia, który kwalifikuje się na Hawaje brakuje ze 20-30 min? Bez trenera, który ma sukcesy w prowadzeniu PRO moim zdaniem przepaść nie do przeskoczenia!
Wszyscy z top 100 trenują kosmiczne objętości i mega ciężko, są wśród nich kosmici fizjologiczni jak Blummenfelt, który VO2max ma top 10 sportowców wszechczasów. Bez genialnego treningu wspartego najnowszą wiedzą naukową, 200 dniach na obozach treningowych i szczęścia ze zdrowiem czołówka będzie tylko uciekać. Wydaje się, że jakaś kasa w tym polskim TRI jest na rynku ... Kulczyk finansuje jakieś projekty sub7, Gryn Karasia, PZTri też na licencjach trochę podczas pandemii zgarnął kasy. Nie wiem jak to wygląda z menadżerką w TRI ale nie wydaje się to niemożliwe do wyciągnięcia? Jak budżet na idealny sezon w sporcie indywidualnym jest potrzebny 200-300k?? Słabo to wygląda, a czas ucieka nieubłaganie!

#triathlon
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fafal: 8:09h miał. Na Hawajach ciężkich zawodach czołówka ma poniżej 8h. Trenerem Miłosza jest RK który na dzień dzisiejszy tak mi się wydaje idzie w marketing a nie wyniki.
@fafal z całym szacunkiem do zwycięzców to w ostatnim Challenge startowali ogólnie dla większości kibiców nieznajomi zawodnicy na długim dystansie. Jeśli tutaj jest różnica na poziomie 30 minut plus jedenaście osób było szybszych, to brakuje dużo. Dodać, do tego trzeba, że nie było czołówki z pełnego plus do gry wchodzą młode wilki z ITU to może być problem z kwalifikacją na Kone w najbliższym czasie.

Blummenfelt pobiegł niecały miesiąc temu półmaraton na
@futrzakos: Nie medialne nazwiska ale tego Duńczyka i Szweda to jednak do czołówki już bym wrzucał. Jakby Miłosz z nimi walczył bark w bark to byłaby szansa na slota na zawodach IM. Oni wygrywali nie małe zawody np. IM Hamburg.
Miłoszowi też z tego co czytałem zwody nie wyszły, ale jak dla mnie to rok stagnacji, a porównując do czołówki to nawet mały krok w tył.
@futrzakos: Z punktu widzenia Blummenfelta to pełny IM i Hawaje to taka emerytura nie Prime Time. Dla nich liczą się tylko igrzyska i póki będzie walczył o medale to pewnie trenować pod całego nie będzie.