Wpis z mikrobloga

To co tutaj sie wyrabia na tym tagu mnie przeraża. Większość gówno wartych wpisów, nie da sie tego czytać. Wyzywacie oponiarza od rasistów, sami nazywając go bambusem albo czokolatino, to jakiś absurd xD Kolejna sprawa to fanatyzm i uwielbienie Maxa Verstappena oraz nienawiść do Hamiltona. Nie jestem w stanie zrozumieć za co tak kochacie tego Holendra. Ver w momencie kiedy widzi Hamiltona, palą mu sie styki i odstawia kamikadze, nie potrafi przegrywać i nie wie kiedy odpuścić. Oczywiście Hamilton przypadkiem zdobył 7 mistrzowskich tytułów, dzięki faworyzowaniu przez maFIA i w każdej sytuacji jest winien spowodowania kolizji.

#f1
  • 13
  • Odpowiedz
@KoneserOOOO: Bo ludzie już zwyczajnie mają dość. Nawet w erze dominacji Schumachera nie oglądało się tego tak źle. Sport w którym zwycięzca był znany w połowie sezonu nie jest zbyt ciekawy dla ludzi. Teraz pojawił się ktoś nowy w stawce kto może w końcu trochę pozmieniać to oczywiste, że ludzie się emocjonują.
  • Odpowiedz
@KoneserOOOO: 100% racji. Ten tag to jakiś nieśmieszny żart. Poziom suchych tekstow o rence, hamiltonie itp. jest #!$%@? tak żałosny, że ja #!$%@?. Normalni ludzie oglądają sport dla funu, zabawy. Tu jest jakaś wylęgarnia jakiś dziwnych ludzi.
  • Odpowiedz