Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stettiner22: Bo 3050 to lekki żart. Co prawda to karta najniższej półki z serii 30XX, ale mimo wszystko 2021 a wsadzanie karty z 4GB pamięci do laptopów które będą podpisane jako "gamingowe"

Poprzednia generacja ale XX60 będzie lepsza pod każdym względem.
  • Odpowiedz
@XkemotX: szukam lapka gamingowego takiego do max 5000zł. Wszystkie firmy wchodzą w grę tylko nie Lenovo. W proponowanych wyskakują mi Asusy tuf a15, na allegro znalazłem takiego jednego z Ryzenem 8 rdzeni, ramem 16gb i rtx 2060 po 4500zł. Dobra cena, czy szukać dalej czegoś lepszego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stettiner22: Jak nie Lenovo to szukaj HP Omena. Najlepsze wykonanie, najlepsze chłodzenie (po Lenovo Legionie, no ale tej firmy nie chcesz), świetnie zrobiony laptop gamingowy. Asus A15 będzie miał gorszy ekran i jakość o czym dyskutowałem nie dawno pod wpisem innego Mirka.
  • Odpowiedz
@XkemotX: przeczytałem właśnie ten wpis. Brałem Omena pod uwagę i szukałem ale też za każdym razem mi coś nie pasowało a to 4 rdzenie procesora, a to słaba grafika, koniec końców dałem sobie spokój, znalazłem takie co by mi odpowiadały ale to powyżej 5000, a to powyżej mojego budżetu. Zerknę jeszcze na tego Legiona, ale później może być problem z częściami i serwisem tak jak wsppmniałeś, po 2 teraz mam 7
  • Odpowiedz
@XkemotX: on przede wszystkim był moim nieprzemyślanym zakupem, zacznijmy od tego. Ma dysk hdd, kiedy już mogłem kupić ssd przez co mozolnie chodzi, często się zawiesza, karta graficzna szybko się zestarzała, ma słabe plastiki. Mimo to, że mam go tak długo to nie polecam, szybko byłem z niego niezadowolony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stettiner22: Kurcze no, jak się nie spieszy to bym serio poszukiwał Omena, plastików nie uświadczysz a konkretnie twoja konfiguracja była 30 dni temu za akurat 5000zł w Media Markcie. Trafić ciężko ale wykonalne, a przynajmniej nie powinieneś być zawiedziony z jakości wykonania po 7 latach. Pełne aluminium, jak żaden inny w tej klasie.
XkemotX - @Stettiner22: Kurcze no, jak się nie spieszy to bym serio poszukiwał Omena,...

źródło: comment_1631477851yFexmqlC3VrkhB6cFaKYzJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@XkemotX: bardzo sie nie spieszy tak na już, ale będę potrzebował na październik na studia. O tu widzę, że nawet znalazłeś z 1tb []. No nic, serdeczne dzięki za pomoc i będę szukał, a jak nie znajdę to wezmę asusa albo omena ze słabszą kartą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stettiner22: Jeszcze znalazłem ten laptop, ja osobiście nie mogę nic na jego temat zagwarantować, ale powołując się na NoteBoomCheck które uważam osobiście za najlepsze źródło to jest w porządku. Ofc brak aluminium bo to nie Omen, ale ekran 96% srgb, chłodzenie głośne i nie tak wydajne ale trzyma laptop w komfortowej dla dłoni temperaturze, ma miejsca na 3 dyski, wymienialną klawiaturę, baterię, oczywiście RAMy. Link do testu

W środku siedzi i5
  • Odpowiedz