Wpis z mikrobloga

Kupiłem starter ZA 5 PLN w kiosku nie rejestrowalem go ponieważ myślałem że zarejestruje przez czat infolinię. Wchodzę więc na czat mówię że chce zarejestrować numer wszystko ok podałem drugi numer który używam oraz ten który chce zarejestrować(karta nówka sztuka nie wylamana ani nic) podaję personalia numer do zarejestrowania a chłop do mnie na kogo jest zarejestrowany :D Tłumacze iż kupiłem go godzinę temu w kiosku a on do mnie ze juz jest zarejestrowany i mam się wrócić do sklepu powiedzieć że Pan z czatu t mobile każe jej zwrócić pieniądze albo wydać nowy starter. Myślę ok pójdę sproboje przychodzę z tą kartą wylamana mówię ekspedientce jaak jest sytuacja i proszę o wymienieni numeru a ona ze chyba żartuję. Zły na całą sytuację wbijam do domu znów na chat i mówię co się stało a chłop ina do mnie ze może mi dodać 5 PLN na konto na ten drugi numer :D Owy numer który kupiłem jest wciąż aktywny przychodzą na niego smsy oraz da się dodzwonić ale ważność konta jest do 1970 roku :) myślę ok pisze więc reklamację do t mobile i na drugi dzień odpowiedź że Pani z działu reklamacji pozwala mi zarejestrować ten numef na siebie i tyle :D wbijam na chat i mówię co napisali mi z działu reklamacji a chłop ina że nie może go zarejestrować żebym podał mu dane na kogo jest zarejestrowany. Więc korzystam sobie z czyjejś karty która jest na kogoś smsy dochodzą połączenia też więc luz i spontan :D
#tmobile #telefony #elektronika
  • 5