Wpis z mikrobloga

@PapaSar: Nie mówię o nowym zestawie, bo ceny są z kosmosu, szczególnie ta z Allegro. Używki na Bricklinku chodzą po 750-900 zł. Widziałem tę ofertę na olx i wydaje się legitna.
@Jackie_Boy: Co do bricklink się nie wypowiadam bo wczoraj złożyłem 1 zamówienie i zobaczymy co przyjdzie. Co do allegro to loteria. Od jednego sprzedawcy zamówiłem drzwi do starego zestawu i przyszły popękane(wina kuriera) kasę zwrócił a od innego zamawiałem inne części które były super zabezpieczone i dorzucił mi element którego zapomniałem zamówić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam bałbym się kupować używkę za 1000 zł bez możliwości obejrzenia
@PapaSar: Chyba zawsze jest loteria jak się coś kupuje przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już trochę zestawów brałem na olx (w tym 10248) i zawsze przychodziły TE zestawy, a na Allegro dochodzi jeszcze prowizja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dochodzi jeszcze prowizja ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Jackie_Boy: Niby tak ale znalazłem sprzedawcę u którego ceny są jak na bircklink a niektóre nawet taniej( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja z 2 lata temu na olx dorwałem nowy zestaw las vegas za 100. Jak bardzo Ci zależy na zestawie to na Twoim miejscu uderzałbym do tego gościa z olx bo zawsze można się potargować co