Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
#dziendobry
Wypatrujcie na niebo!

Jak się strzyże baranów? A no właśnie tak. ()
Nie wiadomo tylko, czy będzie przewidziany oprysk (A mówią, że #chemitrails to wymysł #foliarze xDˣᴰ), czy raczej zrzut bombowy...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw. Mam nadzieję, że wziął spadachron...

#dzbanywiary #bekazkatoli #heheszki #neuropa #4konserwy #samoloty #kosciol
s.....s - #dziendobry 
Wypatrujcie na niebo! 

Jak się strzyże baranów? A no właśnie ...

źródło: comment_1631339190J1B27K0ydTt8TJJdY7IxEP.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@iolsh: Biologia, Wieś straszna, w całej szkole 200uczniow od 1sP do gimbazy.
Wyśmiali mnie za fragment z manna i babka stwierdziła, że już mam nie czytać teraz tylko dyrektorce. Bo to jakieś dyrdymaly... No cytowane z polskiego wybitnego neurobiologia.

Btw, Strasznie płakałam jak zginą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MallaCzarna: Nawet nie byłem świadomy tego, że on nie żyje. Jeszcze nie dalej, jak 2 tygodnie TEMU, słuchałem tego wykładu. Szkoda, bardzo fajnie się słucha jego wykładów. Mam jeszcze kilka do nadrobienia.
s.....s - @MallaCzarna: Nawet nie byłem świadomy tego, że on nie żyje. Jeszcze nie da...
  • Odpowiedz
@szunis: aż mi się przypomniało, jak za gowniarza kolega powiedział, ze na stadionie miejskim w naszym małym mieście wylądował helikopter z Ronaldo i Roberto Carlosem na pokładzie, a rzeczony kolega zaprosił ich do domu. W domu mieli siedzieć z jego mama i pic herbatkę, on zaś wyszedł do nas. Nawet ich wolał, lecz żaden nie wyjrzał przez balkon. Ciekawe dlaczego. Czy podobnie jest w tym przypadku? Nie wiem, ale się domyślam
  • Odpowiedz
@szunis: Ja się dowiedziałam od razu. Strasznie płakałam, dzień wcześniej mamie pokazywałam jego wykład "jak żyć długo mądrze i szczęśliwie". Mówił, że on sam stara się przedłużać swoje życie, bo je kocha. Płakałam długo, tak piękne życie przerwał jakiś debil w aucie()
  • Odpowiedz
Nawet nie byłem świadomy tego, że on nie żyje.


@szunis: moglby jeszcze pozyc ... jak na swoj wiek intelektualnie i fizycznie byl w formie ponad przecietna ... niestety jak zapewne czytales wypadek
  • Odpowiedz