Wpis z mikrobloga

jak spisywaliście się przez internet to mieliście pytania o dom typu powierzchnia, rodzaj ogrzewania itp? jak ja się spisałem to nie było takich pytań, a teraz słyszę że takie pytania są i na stronie spis.gov.pl też niby są takie wymienione. spis mam już zablokowany bo wysłałem i nie wiem, grozi mi teraz coś za brak podania tych danych bo o nie nie pytali?
#spispowszechny
  • 5
@Makonde: dom jest jedno rodzinny nie należący to żadnej spółdzielni i żaden z domowników który wcześniej wypełniał nie miał takich pytań, jest możliwe że to jakiś błąd systemu albo pytania ze spisku mieszkaniowego były krócej dostępne niż ze spisu osobowego i dlatego się nie wyświetliły?
@yawiginipa: Dobra, "doedukowałem" się. Pytania o mieszkanie powinny być zawsze, nawet dla mieszkań w blokach czy mieszkaniach zarządzanych przez spółdzielnie (tylko wtedy są 3 pytania na krzyż, o właściciela, rodzaj własności i metraż). Przy domu jednorodzinnym każda spisująca się osoba powinna mieć pytania o dom i to więcej (data oddania do użytku, rodzaj ogrzewania, ilość pomieszczeń ze światłem dziennym itd.), niezależnie od "kanału" spisywania się, czy tego że ktoś wcześniej podał