Wpis z mikrobloga

#rozdajo Torba NICOLA TESLA prosto ze słonecznej Chorwacji

Czołem Mirki, od pewnego czasu pracuje nad apką dla zwiedzających/podróżujących, mam pewne założenia, które chciałbym sprawdzić z osobami, które podrózują, czy taka apka ma w ogóle racje bytu.
Dlatego stworzyłem ankietę (powinna zająć nie więcej niż 6 minut), która ma pomóc określić czy i w jakim kierunku należy pójść przy jej tworzeniu.
Dużo mirków podróżuje, więc mam nadzieje, że uda się stworzyć coś co wam pomoże podczas podróży.

Żeby jakoś wynagrodzić wam poświęcony na ankietę czas, wylosuję jedną osobę która dostanie oryginalny gift prosto z Chorwacji, gdzie aktualnie przebywam.
Zasady:
- żeby brać udział w losowaniu należy: zaplusować wpis i wypełnić ankietę
- tylko osoby wpisujące nick na końcu ankiety będą brały udział w losowaniu.
- w losowaniu brały będą osoby które spełnią warunki przed: niedzielą 12.09 23:59

Link do ankiety:
https://forms.office.com/r/TXAZQhCCER

PS. na pytania o aplikację mogę odpowiedzieć zainteresowanym po zakończeniu ankiety.

#ankieta #podroze
pietia94 - #rozdajo Torba NICOLA TESLA prosto ze słonecznej Chorwacji

Czołem Mirki...

źródło: comment_1631257830fIiWqGoCOsdqUIui3oxofu.jpg

Pobierz
  • 13
@blackmilk pomysł jest całkiem inny, apka nie ma być przewodnikiem. Ma być głównie dla jej posiadacza i jego podróży, po ankiecie podrzucę link do landing page, bo nie chcę póki co spoilerować :)
@pietia94: no to i tak bym tego nie kupił. Foty zgrywają się na chmurę, pinezki mam na gugle maps. Wszystko za darmo i bez reklam. A jak chcę się dzielić, to mam od tego instagram, mesendżer itp.
Takie trochę wymyślanie koła na nowo, tylko moje koło jest bardziej okrągłe :)
  • 0
@blackmilk spoko, tylko różni ludzie mają różne potrzeby i nie każdemu takie coś odpowiada. Czasami małe improvmenty przekonują ludzi. Po to bada się rynek właśnie ;)
jedni wolą apkę z reklamami i inni wolą zapłacić i nie mieć reklam. Właśnie po to jest ankieta, przy cenie można wpisać


@pietia94: właśnie dlatego są darmowe aplikacje z reklamami, które możesz rozszerzyć o płatność 7.99 żeby nie mieć reklam
Po losowaniu na random.org, zwycięzcą torby zostaje @Szkalownik, któremu gratuluję torby i proszę o dane do wysyłki na priv. Wszystkim za to dziękuję za głosy w ankiecie! Landing page projektu to naplo.com.pl, jeżeli ktoś byłby zainteresowany :)