Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vilay: @NdFeB: Ja miałem to spotkanie w lutym, to za 135 funtów. Sprawdzali poprawność dokumentów których wcześniej na stronie robiłem upload, pobrano odciski oraz zrobione miałem zdjęcie. Odpowiedź o wyniku aplikacji dostałem pod koniec lipca, a ceremonię mam za tydzień.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: da sie ciut taniej... mianowicie fotki do paszportu mozna zrobic samemu telefonem na jasnym tle - przechodza bez problemu sam mam tak zrobiona fotke w sowim paspzorcie. SMSy potwierdzjace nie sa potrzebne absolutnie. parking... to musial chcyba caly dzien tam siedziec. Jak masz to szczescie i mieszkasz w duzym miescie to egzaminy plus wizyta w ukvcas mozesz miec na miejscu wiec odpada koszt dojazdow parkingu. Wizyta w ukvcas to kosz
  • Odpowiedz
@piter259: menagerowie z firmy w której pracowałem mi pomogli, jeden był accountant więc profesja z listy. To jest wymóg z dupy i najtrudniejsza rzecz do spełnienia. Szczególnie jak ktoś nie lubi prosić o pomoc innych. Tu jest mus nie ma wyboru
  • Odpowiedz
@piter259: tak bo mieliśmy dobry kontakt a pracowałem z nim dużo dłużej. Gość był przyzwyczajony bo jego rodzina go wykorzystuje żeby paszporty robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FantaZy: online wgrywasz wszystkie dokumenty na swoje konto w ukvcps które zakładasz po wysłaniu i opłaceniu aplikacji za obywatelstwo. Na spotkanie mimo wszystko musisz przynieś wszystkie dokumenty nie zależnie jaki serwis wybrałeś czy zeskanowales i wgrałeś je sam czy oni to zrobią na miejscu(jeśli doplaciles za taka usługę) i tak musisz mieć wszystkie oryginaly ze sobą. Co prawda zazwyczaj biorą tylko paszport i skanują jeszcze raz ewentualnie nie wyraźne dokumenty ale
  • Odpowiedz
@piter259: chodzi o studia i prace w zawodzie, dlatego mój mial w kontrakcie wpisane jako inżynier produkcji wiec kwalifikował nie jako inżynier o profesjonalnych kwalifikacjach, studia tez mial skończone także nie mogli przyczepić bo spełniał wszystkie wymagania. zreszta sprawdzają to wyrywkowo a nie każdego jak leci.Dla pewności jako drugiego wziąłem czystego angola z paszportem aktualnym żeby nie mieli nie do czego przyczepić.
  • Odpowiedz