Wpis z mikrobloga

Na wszelki wypadek również chciałem zaznaczyć, z racji że od dziś już lepiej zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy muszą postrzegać dane rzeczy tak jak ja i ktoś może to zinterpretować jako np. dawanie znaku do kupna czy sprzedaży - to nie jest porada inwestycyjna, a ja wrzucając to pragnąłem tylko przypomnieć że istnieje coś takiego jak bearish div oraz fibonnaci i w całym tym równaniu można i takie rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WakeupPoland: Czyli @red_button jednak na naszym! Short z rana na solana jak śmietana! Wystarczyło wstać rano, założyć shorta i iść spać. Jutro punkt 6 wstaje i shorcik (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Manah: Była, dlatego

wrzucając to pragnąłem tylko przypomnieć że istnieje coś takiego jak bearish div oraz fibonnaci i w całym tym równaniu można i takie rzeczy brać pod uwagę.

A takich rzeczy jest więcej, i to tylko 4h
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@univac: Pokazuj shorta byczq skoro było wiadomo xD Ja już kilka razy gryzłem paznokcie na short solana bo było pewne. Na 67 byłem pewny, na 83 byłem pewny, na 113 byłem pewny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście rozsądek zachowany i wszystko dobrze uśrednione i pozamykane na zero/plus. Teraz mam szacunek do tego wariata.

Jedynie dobrze wszedłem przed wtorkowym krachem i 800% nakręcone było ( ͡°
  • Odpowiedz
a polecasz jakąś ich kombinacje


@bred_one: why-not.both.jpg :D ale też zauważyłem że Ci profesjonalni gracze też często mają taką zasadę, że im mniej tym lepiej i głównie na wykres patrzą + RSI
  • Odpowiedz