Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, że kiedyś tutaj napiszę, ale szukam perfum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie temat trochę ciężki, ponieważ jak do tej pory korzystałem jedynie z antyperspirantów albo dezodorantów, a jak dostałem na święta (zazwyczaj to jakieś adidasy czy coś takiego) to stało to latami na półce nieużywane bo nie mój zapach.
Najbardziej podobają mi się zapachy na bazie cytrusów, kiedyś kupowałem antyperspirant z rossmanna cytrusowy, ale już go nie ma a szkoda. Aktualnie korzystam z antyperspirantów Dove + Care cool fresh albo clean comfort.
Jesteście w stanie mi jakoś doradzić z zapachem? Według poradnika perfumy, które mają w sobie coś z cytrusów jest cała masa, wybrałem takie propozycje:
Dior - Dior Homme Cologne
Mercedes-Benz - Mercedes-Benz Cologne
Tom Ford - Grey Vetiver Eau de Toilette
Dior - Eau Sauvage Parfum
Versace - Versace Pour Homme Dylan Blue
Dior - Eau Sauvage

Perfumy będą uniwersalne, używane przez cały rok, takie i do tańca i do różańca. Cena myślę, że do 3,5zl/ml będzie ok.

#perfumy
  • 13
@TetraHydroCanabinol: Lol nawet mam zaplusowany ten wpis. A jak mają się te zapachy typowo na lato do korzystania z nich w innych porach roku? Nie zjedzą mnie tutaj na tagu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i gdzie mogę kupić jakieś próbki, macie jakiś sprawdzonych sprzedawców?
@exyvL: Jak próbki to najlepiej na tagu #rozbiorka, napisz od myślników czego szukasz i na pewno jakieś Mirki się zgłoszą.

A jak mają się te zapachy typowo na lato do korzystania z nich w innych porach roku?


@exyvL: Spokojnie możesz z nich korzystać kiedy tylko chcesz, wiosną, jesienią czy latem. Nawet zimą jeśli lubisz. Oczywiście zimą do gry wkraczają zapachy cięższe, typowo na tę porę roku, ale nie ma
@exyvL: Nie ograniczaj się do cytrusów na podstawie antyperspirantów których używałeś. Jak masz w pobliżu to przejdź się do Douglasa albo Sephory (od biedy Rossmana) i poniuchaj co ci podejdzie. Jak już uparłeś się na cytrusy, to nie kupuj od razu drogiego zapachu. Polecam Lalique White - super zapach (z cytrysami), w fajnej cenie.