Wpis z mikrobloga

@Wasky: nie wiemy jaką kondycje ma twoja dziewczyna, ale 15km i różnica przewyższeń 1000m to jest do zrobienia przez każdego zdrowego człowieka, który nawet nie za wiele się rusza na codzień. Chyba że twoja dziewczyna jest chorobliwie otyła to może mieć ciężko. Z resztą startujesz o 7 rano więc do końca dnia masz mnóstwo czasu, powiedziałbym, że nawet trochę krótka ta trasa i skończycie za wcześnie i będziecie się nudzić
  • Odpowiedz
@Positano1:Dzięki o taką odpowiedź mi chodziło. Jesteśmy szczupli i kondycją w miarę jest. Ewentualnie jak będzie czas, tak jak mówisz to zrobimy rundkę na około morskiego. Czy jaka korektę byś proponował??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wasky: z Kuźnic do Murowańca, jak będzie sił to opcjonalnie na Karb, można wrócić od strony Kasprowego równoległym szlakiem do tego co się szło. Nie pamiętam który jest który, ale jeden niebieski, drugi żółty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wasky: Ogólnie przechodziłem pierwszą około rok temu i było ok. Jedynie przy schronisku na pięciu stawach sobie kostkę załatwiłem i do morskiego Oka trzeba było schodzi na jedną nogę. Najgorszy moment to część niebieskiego szlaku co zaznaczyłem. Niby jest to tylko zejście, ale jest dosyć sporo miejsc gdzie jest stromo i nie jest to spacer po ścieżce. Szlak 2 jest dłuższy przez szpiglasową przełęcz, ale widoki pierwsza klasa. Do tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Positano1: To szlak bez powrotu z morskiego, trzeba jeszcze dodać troche kilometrów. Niby w dół, ale jak buty załatwia stopy.. :D
  • Odpowiedz
@Wasky: Ja jako pierwszą trasę polecam Grześ - Rakoń - Wołowiec - trasa bardzo zróżnicowana widokowo.
Idziesz i doliną, lasem a potem coraz wyżej, a na końcu przechodzisz między górkami.

Bardzo łatwa trasa, która w jakimś tam małym stopniu pokazuje co to jest "chodzenie po górach".

Zawsze tam chodzę z znajomymi, którzy nigdy w górach niebyli i wszyscy dawali radę
  • Odpowiedz
@Wasky: nie widzę nic na tej mapie, ale jesli to jest trasa na D5SP z przejściem na Morskie Oko przez Świstówkę Roztocką to zrobiłem ją drugiego dnia w Tatrach. Jest spoko, jeśli macie jakąkolwiek kondycję to zrobicie bez problemów. Jak będzie czas to proponuję też wejść na Czarny Staw pod Rysami
  • Odpowiedz