Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Nielubierozu: ja tak miałem tylko w podbazie muzycznej, w ogólniaku za to do szkoły miałem grubo ponad godzinę, więc na 7:10 musiałem wstawać koło 5 xD
A po tym wszystkim była przerwa pięciominutowa. A powinna być przynajmniej dwudniowa( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
W którejś klasie liceum miałam 4 dni w tygodniu na 7:25 ( ͡° ʖ̯ ͡°) od kolejnego roku już chyba weszła ta poprawka, że lekcje mogą się zaczynać najwcześniej od 8, ale tamten rok to była masakra, zwłaszcza że wiele osób dojeżdżało z okolicznych wsi i musieli wstawać w uj wcześnie, żeby w ogóle dojechać na 7 do szkoły
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: Pamiętam "zerówki" w technikum i te stada zaspanych zombie wlekących się do klas, w których już czekały trudne przedmioty związane z zawodem(mechatronika). Ktoś musi bardzo nienawidzić uczniów, że układa taki zbrodniczy plan lekcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nielubierozu: w pracy zamykam lapka i koniec. Nie ma mowy o pracy w weekend. Do tego wpada hajs. W szkole 8h + zadania, projekty, rozprawki, sprawdziany, często weekendy i noce zmarnowane na naukę. Praca > szkoła
  • Odpowiedz