Wpis z mikrobloga

@Falcio: Ja mam tego Sony, moge polecić. W tej cenie nie ma niestety 65 OLEDa. AndroidTV fajnie działa, z PS5 miło chula, zapisuje różne tryby ustawień obrazu. Ma tylko 2 minusy: kijowe podświetlenie w rogach i jasne punkty na czarnym tle emitują jasną poświatę. Porównanie mam tylko z lg 55 nano 913 i tam tego problemu nie ma, podświetlenie równomierne i lepszy kontrast
  • Odpowiedz
@Falcio: Przez pewien czas byłem nastawiony na 65calowy TV do nowego mieszkania(póki projektant nie zwrócił mi uwagi, ze przy mojej odległości będzie za mały) i jednak w TV do 65' raczej celowałbym w OLED-a jeśli możesz dorzucić. Tylko tu trzeba poczekać na promki, a na poprzednie generacje od LG zdarzał się dobre ceny. Jednak jeśli jest to powyżej tego budżetu to raczej spokojnie możesz wybrać Sony xh90. Ma swoje wady(nie
  • Odpowiedz
  • 1
Osobiscie stalem przed podobnym wyborem 2 tygodnie temu i wybralem Samsunga ale q80aat. Przy 75calach roznica w cenie byla niewielka ale q80a w porownaniu do q77a ma juz podswidtlenie punktowe zamiast krawedziowego :)
  • Odpowiedz