Wpis z mikrobloga

@Falcio: Ja mam tego Sony, moge polecić. W tej cenie nie ma niestety 65 OLEDa. AndroidTV fajnie działa, z PS5 miło chula, zapisuje różne tryby ustawień obrazu. Ma tylko 2 minusy: kijowe podświetlenie w rogach i jasne punkty na czarnym tle emitują jasną poświatę. Porównanie mam tylko z lg 55 nano 913 i tam tego problemu nie ma, podświetlenie równomierne i lepszy kontrast
@Falcio: Przez pewien czas byłem nastawiony na 65calowy TV do nowego mieszkania(póki projektant nie zwrócił mi uwagi, ze przy mojej odległości będzie za mały) i jednak w TV do 65' raczej celowałbym w OLED-a jeśli możesz dorzucić. Tylko tu trzeba poczekać na promki, a na poprzednie generacje od LG zdarzał się dobre ceny. Jednak jeśli jest to powyżej tego budżetu to raczej spokojnie możesz wybrać Sony xh90. Ma swoje wady(nie największa
Osobiscie stalem przed podobnym wyborem 2 tygodnie temu i wybralem Samsunga ale q80aat. Przy 75calach roznica w cenie byla niewielka ale q80a w porownaniu do q77a ma juz podswidtlenie punktowe zamiast krawedziowego :)