Wpis z mikrobloga

Boniek powiedział do Sousy: «Czy Ty jesteś selekcjonerem reprezentacji, następcą Brzeczka?» Sousa odpowiedział: «Czy to mówisz od siebie, czy też Mejweni z Kanału Sportowego powiedzieli ci o Mnie?» Boniek odparł: «Czy ja jestem Selekcjonerem? Patałachy twoi i Mejweni wydali mi Ciebie. Co uczyniłeś?» Odpowiedział Sousa: «Taktyka moja nie jest z tego świata. Gdyby taktyka moja była z tego świata, Patałachy moi biliby się, abym nie został wydany Mejwenom. Teraz zaś taktyka moja nie jest stąd». Boniek zatem powiedział do Niego: «A więc jesteś Selekcjonerem?» Odpowiedział Sousa: «Tak, jestem. Ja się na to narodziłem i na to tu zatrudniłem, aby dać świadectwo grze na 3 obrońców» To usłyszawszy Boniek wyszedł powtórnie do mejwenów i rzekł do nich: «Ja nie znajduję w Nim żadnej porażki. Jest zaś u was zwyczaj, że na Euro uwalniam wam jednego [trenera]. Którego zatem chcecie, abym wam uwolnił ?» Oni zaś zawołali wielkim głosem: «Uwolnij nam Jurka Brzęczka!» A Brzęczek był zbrodniarzem.
#mecz #religia #reprezentacja #kanalsportowy
Pobierz alfonsgajowy - Boniek powiedział do Sousy: «Czy Ty jesteś selekcjonerem reprezentacji...
źródło: comment_1631136384UDC8VEuOwIHKC1PXt253KC.jpg
  • 5