Wpis z mikrobloga

@summer: miała tylko dwa ruchy z tego co zrozumiałam
Jeden to ona sama , gdyby drugi ruch to było przeniesienie Wiki do tenisisty to tym samym wywali Karole do singielni, no chyba, że Miłosz będzie żył w trojkącie dwa dni do rajskiego z Karolą i Wiki
@Rosalinea: Sądząc po tym jak siedzieli na pandorze to 2 ruchy które miała Maria to:
1) powrót do Kuby
2) przesunięcie Wiktorii do Mateusza, a tym samym Karoliny do singielni, tak by rozgrywka toczyła się między Wiki a Karoliną
@Dewasta: tez to tak widzę, ale myśle, że o wiele lepszą i szczerszą relacje miałby z Wiktorią. Ale skoro chce być honorowy to niech udaje dalej udaną parę z Karoliną. Karola powoli zaczyna czuć się niezbyt pewnie. Miloszowi brakło trochę jaj, żeby szczerze powiedzieć Karolinie co naprawdę czuje. Mógł jej otwarcie wyznać, ze chciałby być z Wiktoria, ale dopóki Karolina nie znajdzie pewnego gruntu w hotelu to jej nie zostawi na
@Rosalinea: strategiczne przywrócenie się do Kuby, z równoczesnym przeniesieniem Wiki do Miłosza - jest bardzo dobrym pomysłem. Daje szansę na zbudowanie/ poglebienie relacji między Miłoszem, a Wiktorią.
A zawiedziony Kuba wraca do układu z Marią.
Mogłoby się to udać gdyby Kuba był dalej nią zainteresowany. Niestety Maria nie wie tego co my wiemy.... Czyli Kuba na rajskim planuje sparować się z Karoliną, odsyłając Marię.

Ogólnie Maria ma przejeb*ne bez względu na
@Dewasta: śmieszne to mało powiedziane
Aż żal, że tak się dzieje.
No cóż, poczekajmy i zobaczymy co z tego wyniknie.
Osobiście będzie mi Wili brakowało tak jak brakuje mi Gio. Z nimi są przynajmniej jakieś emocje.
@DailyPunch: taki scenariusz byłby idealny, ale tutaj większość twierdzi, że na chwile obecna Wiki jest out () bo Miłosz będzie chciał być lojalny i nie skrzywdzi Karoli na chwile obecną.

Dla mnie idealne wyjście to takie o jakim piszesz, że Miłosz zostaje z Wiki, Kubą dogaduje się z Karoliną, Maryja jest out, a do hotelu na jej
Miejsce wchodzi petarda z jajami ( płeć obojętna, byle emocje