Wpis z mikrobloga

Drugi raz #!$%@?łem łuk, najgorsze że na jazdach szło mi dobrze a tu na egzaminie masakra,najgirzej że wiem co robie źle ale jakoś nie umiem tego naprawić ehhh, its over dla chłop...
#przegryw #prawojazdy
  • 49
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie to przed jazdami jak siedzę w pokoju oczekując zawsze brzuch boli noże ze stresu nie wiem, jest mi wstyd że mi nie wychodzi
  • Odpowiedz
@Sousiken bo na jazdach mój instruktoe się dziwi, że nie mam prawka ale jak przychodzi egzamin paraliż głowy następuje, I stwierdziłem że pomóc psychologa jest potrzebna
  • Odpowiedz
@Sousiken: nie przejmuj się, każdy tak ma akurat,przynajmniej większość jest zestresowana

@maxer1892: a co np odwalileś? wyjechałeś z placu chociaż? Mi też ormalmnie mózg odłącza nagle ;-;
  • Odpowiedz
@marvu tak, wyjeżdżałem z placu, ale drznienie ciała jest tak wielkie, że coś odwalam zawsze, a to wymuszę, a tu za bliska odległość, dwa razy na placu uwalilem
  • Odpowiedz
  • 0
@marvu Nie no osobiście w wordzie, na infocar to wiem że są dopiero za mi imum miesiąc

@maxer1892 Ja mam po prostu stres jak ogólnie jężdżę, staram się skupiać i jeździć ostrożnie ale często stres wygrywa właśnie

@adam-photolive Często jak jeździłem na kursach przez wsie do głównego miasta to czasami właśnie wyjeżdżali na czołówe i nieraz się ciepłomi robiło xdd
  • Odpowiedz
@Sousiken przyjdzie moment taki że zdamy, każdy to powtarza psycholog mi powiedziała że średnia zdawał ość to 15 podejść, I żeby nie wierzyć w gadanie że zdaje się głównie za 1 czy za 2.
  • Odpowiedz
@marvu już troche było, I cały czas ten sam efekt a jak bralem leki, było gorzej, bo zaczęły działać z podwójna ilością w aucie i ja wtedy wgl nic nie widziałem
  • Odpowiedz
@maxer1892: jakie leki, typu benzo? na mnie paradoksalnie to działa otępiająco, po odstawieniu ssri na kursie myślalam znacznie lepiej :c
@Sousiken: kurde nie wiedziałam, że takie buty, jutro przedzwonię do wordu wypytać
  • Odpowiedz
  • 1
@Marek_Mostowiak Nie jestem pewien ale chyba tak bo naprawdę umiem zrobić ten łuk i wiem gdzie patrzeć i co robić a jak wsiadam na plac tam to naprawdę jakby coś sie ze mną działo xd
@marvu U mnie tak jest, nie mam pojęcia z czego to wynika, może ludzie rezygnują a egzaminatorzy co godzinę się zmieniają czy coś
  • Odpowiedz
@Sousiken: Ja bardzo późno zacząłem na jazdach robić łuk i średnio mi to szło to się nauczyłem się na pamięć jednego ruchu i tyle a teraz jak już autem sobie sam jadę to się nauczyłem się dopiero. Zdane za 1
  • Odpowiedz