Wpis z mikrobloga

W gorących wylądował filmik jak to USA to kraj tak bogaty że 18 latkowie kupuj nowe auta salonu za swoje pieniądze. To może dla odmiany inna twarz land of the freedom, ulice Filadelfii. Warto zwrócić uwagę jak wielu bohaterów ma jaśniejszy kolor skóry niż Dżordż Floryda :)
WH40K - W gorących wylądował filmik jak to USA to kraj tak bogaty że 18 latkowie kupu...
  • 87
  • Odpowiedz
spytaj kogos kto mieszka we wroclawiu


@kierowcaautobusuofficial: no to ci chętnie odpowiem: nie mamy nawet namiastki takiej dzielnicy. Są biedniejsze obszary jak jakieś zapuszczone kamienice na Ołbinie czy Nadodrzu, ale to są pojedyncze grupki normalnych pijaczków, nigdzie nie wygląda to nawet w części tak brudno i tragicznie.
  • Odpowiedz
Ale tak naprawdę większość tych ludzi jakby się ogarnęła i nie cpala to by mogło to inaczej wyglądać.
Zatrudniasz się w fabryce lub jakimś wallmarcie, Amazonie, tam idzie przeżyć za najniższą. A ożeń się, oboje pracujecie, bierzesz kredyt, tam i tak wszystko na kredyt.
Także to też jest tak że widzimy ludzi którzy nie chcą skorzystać z możliwości, wolą jarać i cpac.
  • Odpowiedz
@WH40K młodzi ludzie głównie, choć przyznaję, że nie obejrzałem całego. Zauważyłem sporo osób w dziwnych pozach, jakby buty próbowali wiązać - co to za narkotyk tak ich sponiewierał?
  • Odpowiedz
@Jason_Stafford +1 za US&A xD
Też myślałem i nawet chciałem tam po technikum lecieć bo mam rodzinę ale się dowiedziałem że wujek ma schizofrenie i czasami jest nie do wytrzymania żeby z nim żyć na co dzień. Poza tym wtedy też rozpoczęła się imba z Grzegorzem Florydą
  • Odpowiedz