Wpis z mikrobloga

Tak tu tylko wkleję jako ciekawostkę dla nowych w temacie #kryptowaluty Gdybyś w dniu opublikowania tego komentarza zrobił na odwrót niż zalecał "wykopowy ekspert" i zamienił swoją minimalną wtedy miesięczną pensję 1240 zł na dogecoiny myśląc długoterminowo to dziś (mimo, że mamy dip) warte by były 1 700 445 zł ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz
źródło: comment_1631038539RugQQGVAO6GPxomDrdl3Eu.jpg
  • 9
@ericflat: wiem że nie masz tyle ile byś chciał.
Tylko dlaczego wypominasz innymm ze postąpili tak samo jak ty? To coś złego że mieli te same wątpliwości, brak informacji?
A ty teraz czemu nie inwestujesz w ta jedna rzecz która za 8 lat wystrzeli 10000x razy w wartości?
Podziel się w co należy zainwestować dzisiaj dla takich zysków?
Zdradzę ci sekret: nikt nie lubi ludzi pouczających analizą wsteczną. Tak po prostu.
@unified_observer:

To coś złego że mieli te same wątpliwości, brak informacji?


Po latach widzę, że to nie były ich wątpliwości czy brak informacji ale hejt do wszystkiego co nie jest bitcoinem. Zmieniają się nicki a schemat powtarza się do dziś.
Na "głupiej" solanie zarobiłem w tym roku już $30,4k a wciąż jest hejtowana. Wszystko co nowe jest hejtowane przez "znawców". Schemat ten sam od lat. To nie jest analiza wsteczna, to
@ericflat ale trochę mają racji. Zobacz, hejtowali safemoona. Ja na tym zarobiłem ponad $10k z wkładu $100. Zdania ekspertów były podzielone. Część twierdziła, że scam druga, że następca btc bo własny portfel, % za hodl, znany team i tak dalej. No niestety trochę kurs spadł i pytanie czy jeszcze kiedyś przebije ath.
Podobnie z liskiem 2017-18. Hajp w polskim necie podobny do tego o solanie. Też tam jacys Polacy w #!$%@? zarobili