Wpis z mikrobloga

Przeklejam swój komentarz z pod posta, może przeczytasz dwa razy i się zastanowisz nochalu porządnie. Normalnie byłoby mi cie szkoda, gdyby nie to, że jesteś śmieciem. Oszukiwałeś codziennie widzów, że jesteś biedny i nikt cie nie wspiera. Karałeś widzów za brak dotacji graniem w gry. Oszukałeś widzów zbierając 2000 zł. na biwak wydając 1400 (potem kłamiąc, że jednak 1800, lecz paragonów brak.) , potem już przegiąłeś pałkę, mam na myśli 2000 zł. na plażowanie gdzie jedyne co kupiłeś to basen z biedronki poniżej 100 zł. Pomijanie donejtów też jest żałosne, w sensie wiadomo jakieś wulgarne wyzwiska jak najbardziej można skipnąć, ale ty skipowałeś wszystko co było najmniejszą krytyką i radami co robić by lepiej się oglądało.
Kolejną rzeczą za którą mam cie za śmiecia jest, sprzedawanie moderatorów. Doskonale wiesz, że twoja widownia to 12 latkowie i to oni cie głównie wspierali. Wykorzystywałeś ich głupotę by wciskać im moderatorów po pareset złoty, a potem te dzieciaki banowały kogokolwiek za cokolwiek bo poczuły władze na którą nie zasługują. Tak Grzesiu, to też zniszczyło twego live. Z żyjącego chatu, powstał cmentarz, gdzie 200 widzów oznaczało 3 osoby które piszą na chacie (w tych 3 osobach jest 2 moderatorów;)). To co sprawiało, że widzów nie przybywało była monotonność. Plan dnia był taki sam ciągle. Wstaje o 16 do 20 gram w lola. Od 20-23 płacze i narzekam, że jestem biedny zarabiając 11000 zł. miesięcznie, a od 23 do 3 lol i spać. Obiecywałeś gotowanie (śniadania, obiady kolacje), miały być alkogry, miały być wyjazdy do sklepów autem, miało być wszystko, a wyszło tak jak każdy doskonale wie.
Jednakże największym twoim błędem było kolejne zadzieranie z wykopem.
Dobrze wiesz, że nie masz do nas podjazdu i za każdym razem jesteś przez nas orany. Zobacz, jedna sekunda, jeden zły wciśnięty klawisz sprawił, że ci „nieudacznicy”, „przegrywy” „zera” „zjeby” cie zniszczyły i dojechały. Zacząłeś walkę, którą już kiedyś przegrałeś i nie wiem co miałeś we łbie, że myślałeś o innym wyniku niż poprzednio.
Podsumowując, nie powinno być cie nikomu szkoda. Jesteś śmieciem któremu zależy tylko na hajsie. Jesteś narcyzem, obojętnym i cenzurującym jakąkolwiek krytykę. Jesteś kłamcą, manipulatorem i wykorzystywaczem dzieci. #gural