Wpis z mikrobloga

@Xemioza: A jak mam to inaczej nazwać skoro objawy są grypopodobne?. Phi, może być nawet bezobjawowa. Patyczek - papierek lakmusowy stał się wyrocznią, czymś co może zaplanować Ci następne 3 tygodnie.
Jakby od covida dostawałbyś pryszczy na dupie to byłoby wiadomo o co chodzi.
Tak teraz patrzysz krzywo na każdego kichającego w okolicy. I żyjesz w strachu.
Prawie cały świat, cała gospodarka #!$%@? z powodu kaszelku.
Kiedyś się mówiło: "Udowodnij
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: najbardziej mnie #!$%@? że chora osoba z paszportem może wejść, ale zdrowa bez paszportu już nie. Także to by było na tyle jeśli chodzi o tą plandemię z ramienia #nwo #wef #who .
Mogli tam jeszcze na nią pojazd opancerzony wysłać, bo za mało tych 10 policyjnych debili w kaskach. Witamy w nowej normalności na wzór chiński gdzie kody QR rządzą twoim zyciem
SpasticInk - @Mr3nKi: najbardziej mnie #!$%@? że chora osoba z paszportem może wejść,...

źródło: comment_1630959751hersWxBUSXicNyR7xJ0UmO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zawsze kisne z tego że szury tak się szczycą tym, że na nich bajeczki rządu nie działają, włączone myślenie itp. ale jak widzą taki filmik z kompletnie absurdalnym opisem to nawet przez moment nie pomyślą że to może nie być do końca prawda xD


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: https://www.express.co.uk/news/world/1486674/France-news-police-Paris-video-Emmanuel-macron-vaccine-passport-protests-latest-VN

Elsewhere French officers were seen engaging in a running battle with demonstrators attempting toenter a shopping center in Paris without a
  • Odpowiedz
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: A ja zawszę kisnę z tego jak ludzie przyjmują jak pelikany pieprzenie polityków. Trzeba uwalić gospodarkę - dawaj. Policja pod knajpą, kontrola skarbówki, straży, celników - jeb. Ludziom poleciały biznesy, a blondas Harry Potter każe się im przebranżawiać. Protesty be bo "chmura wirusowa", wycieczka do Lichenia cacy. Siłownie be bo ludzie mocniej oddychają. Kościoły cacy bo sufit wysoki. Na wybory tłumnie, wirus w odwrocie, po wyborach już wraca. Był
  • Odpowiedz