Wpis z mikrobloga

Wejdź w nocy do kuchni i zapal światło.

U mnie w bloku był taki meliniarz i po całym pionie się rozchodziło. Spać nie mogłem bo o tym gównie myślałem. Kilka razy był chłop pozakładał pułapki, żele jakieś różne i na szczęście się pozbyliśmy problemu.
  • Odpowiedz
@5MinutWolnosci: #!$%@? żelem z Imidakloprydem. miałem te #!$%@?, ale wysmarowalem pół mieszkania i od 3lat a ni jednej sztuki

A i to jest zakazane w UE najprawdopobniej, ale na amazonie idzie to kupić, bo tak to bedziesz tylko kase tracił na jakies #!$%@? srodki
  • Odpowiedz
@5MinutWolnosci: jeśli to faktycznie karaczan to jeśli pojawią się kolejne to dzwoń od razu po jakiegoś fachowca. Tych gnojów się bardzo ciężko pozbyć domowymi sposobami. Większość specyfików ze sklepu na nie nie działa i mnożą się jak #!$%@?. Kiedyś mieszkałem w syfiatej klatce i od zawsze były w piwnicy, ale w pewnym momencie zaczęły wchodzić do mieszkania. Z racji tego, że to było 10 piętro to stwierdziłem, że chyba najwyższy czas
  • Odpowiedz
@5MinutWolnosci: Ja #!$%@?, ludzie, skąd wy się urwaliście? Poważnie, ja już rozumiem pomylić jajniki z jajowodami bo mati akurat wtedy śmiesznego mema z jakimś frizem na pszyrze wysłał, juz nawet rozumiem #!$%@?ć 2+2x2 ale żeby #!$%@? nie wiedzieć jak wygląda #!$%@? KARALUCH i jeszcze robić zdjęcia i pytać się na wykopie??? Gdzieście się uchowali? Jak??? Przecież z wizerunkiem tego owada jest masa produktów w każdym większym sklepie, występuje w filmach, serialach,
  • Odpowiedz
@pekak: Wiesz co tez kiedyś miałem prusaki w kamienicy, ja je wytrulem żelem z imidakloprydem. Fakt jest to zakazane w UE ale to jest jedyny sposób na to gowno. Teraz wiem ze jak będę szukać mieszkania to takie co na parterze nie ma ani sklepu ani restauracji
  • Odpowiedz