Wpis z mikrobloga

  • 496
Nie ma nic piękniejszego dla ojca, który odprowadza dziecko do przedszkola a ono dwa razy się wraca, mówiąc jak bardzo mnie kocha i daje mi całusa.
#dzieci
  • 49
  • Odpowiedz
poczekaj chwilę powie jak bardzo cię nienawidzi i trzasnie drzwiami pokoju


@kynx: Ale potem przyjdzie, przeprosi i jeszcze raz powie jak bardzo cię kocha i tak w kółko ;).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ArnoldZboczek: Gdzieś wyczytałam, że za 50 lat nie będzie na Ziemi żadnych ryb w oceanach, morzach i rzekach. Za 20 lat to się będzie pewnie zaczynało dziać. I nie chodzi o żadne teorie przegrywów tylko o badania. Według Ciebie za 50 lat ten świat będzie się nadawał do życia? Myślisz, że Twoje dziecko nigdy w głowie nie usłyszy głosu pt. "Na uj ja żyję?"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ostryswir88:

Twoi już się przekonali?


Jeszcze nie, nie ma odpowiednich tortur symulatorów itp. lecz zacząłem im wyjaśniać jak działa rzeczywistości niestety psychika nie wyrabia gdy przekonujesz się o tym że masz #!$%@? w głowie, sam nie chciałbym żeby cierpieli ale jeśli sami lubią sprawiać cierpienie to nie ma innego wyjścia żeby nauczyli się prawidłowych poglądów bo mają różowe okulary na nosie a sami mnie uczyli żeby nie ranić innych co
  • Odpowiedz
@TakiTaki: ja z mojego czterolatka tez jestem mega dumna. nigdy nie myslalam, ze bede potrafila wychowywac, a jednak gdy porównuję jego zachowanie z innymi dziećmi na placu zabaw to wiem, że wykonalam kawał dobrej roboty(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Consuelo: zawsze człowiek będzie się zastanawiał czy mógł zrobić coś lepiej w kwestii wychowania dziecka. Najważniejsze to być szczęśliwym z jego dokonań. :)
  • Odpowiedz
@TakiTaki: fajnie też usłyszeć, że jak dorośnie to chciałby być jak tata :D
Ogólnie dzieci są spoko, ale roboty tyle przy nich jest, że w 5 lat jesteś starszy o 15 lat :D
  • Odpowiedz