Wpis z mikrobloga

@TragiKomediant: Tez sie nad tym zastanawiam. Zreszta pisalem o tym niedawno. Ze dzieki temu zwiekszonemu zasiegowi i szybszemu respieniu łatwiej sie grinduje.
Zawsze masz cos w zasiegu (nawet jakies pospolite gowno).

Z tym starym zasiegiem to trzeba bylo sie #!$%@? zeby dojsc do zwyklego pospolitego. Teraz po prostu idziesz z odpalona gierka i zawsze cos sie znajdzie. Moze i nie bedzie to rzadki albo legenda ale wiadomo ze expi sie na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niemamwiedzy: zgadzam się w zupełności. Nie będzie mi się chciało wychodzić z domu żeby ubić jakiegoś sukkuba.

Co więcej, może to tylko moje wrażenie, ale zdaje mi się, że częstotliwość respienia się rzadszych potworów również zostało zwiększone
  • Odpowiedz
@TragiKomediant: Tez to zauwazylem z ta czestotliwoscia respienia sie rzadkich. Przed rozpoczeciem eventu z rzadkich mialem uzbieranych cos koło 8-10, gdzie gralem od poczatku sierpnia/koncowki lipca. Teraz mam 27.

Chociaż legend jak nie było tak nie ma. Ale moze to i dobrze. W koncu nazwa zobowiazuje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TragiKomediant: Ja mam tak samo, teraz i tak chcę tylko dobić do 25 lvl i ew. golda na zbroję Gryfa / Mantikory. Tak to czekam na kolejny sezon, a on na pewno nie pojawi się we wrześniu.
  • Odpowiedz