Wpis z mikrobloga

@Eliade: Dlatego każde "nie", "dlaczego", żądanie podstawy prawnej i walka o gwarantowane prawa konsytucją w sądach są ekstremalnie ważne. Przyzwolenie na agresję i zawłaszczanie naszych podstawowych praw obywatelskich przez polityków i korporacje sprawia, że świat cofa się do 1933 roku.
  • Odpowiedz
@dziadeq: Nie wiem, ale interesuje mnie jak są tam traktowani obywatele swojego kraju i co sobie dali zrobić, #!$%@? służby jeszcze w to idą, będą mieć to na co zasługują! Wszędzie na świecie ACAB, nic więcej!
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Na szczescie nie grozi ci to - zwyklych roboli pracujacych w fabryce azbestu nawet tam nie wpuszczaja xd A nawet gdyby byla taka mozliwosc, to z tej twojej pensji nie jestes w stanie odlozyc nawet na bilet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Eliade: przecież jakby ktoś pół roku temu napisał takie coś co się tam #!$%@? dzisiaj to byłby zwyzywany od szurów i wezwany do założenia foliowej czapeczki xDDDDD
  • Odpowiedz
@Deku: nie psuj zabawy ziomek. Przecież na filmie gość tak mówił, więc tak jest! Ja się dobrze bawię widząc jak NAJTĘŻSZE umysły wykopu walą sobie wzajemnie konia do takich filmów xD
JO JUŻ TAM NIE POJADE, A CHCIAŁEM JECHAĆ!!!1111 oneone
#!$%@?, cyrk xD
  • Odpowiedz