Wpis z mikrobloga

@tlaziuk: raczej nie, winrate 57%, ranked ladder idzie w górę ciągle, na normalach też trafia takie ananaski... Skoro ludzie na tagu piszą, że w masterze im dobiera takie kwiatki, to nie zwalałbym na boty, tylko na 8-latków ze Switchem raczej.
@Tfor: Na pocieszenie powiem że w Masterze wcale nie trafiasz na lepszych graczy, takie ananasy co kończą grę na 4 lvlu nie afcząc tylko cały czas grając czy leśnicy wychodzący pierwszy raz z jungli (o ile nie wjedzie surrender w 5 minucie) mając 15 lvl też się trafiają. No ale powodzenia w wspinaniu się po rangach!
@Delus: Będę grał, ale dziś na spokojnie przeczytam patch notesy, ogarnę nowe buildy held itemy itd na YT i zobaczę jak bardzo mi Godlaxa znerfili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tfor: Grałem snorlaxem, ale od dwóch dni jest takim gównem, albo to ja xD. Chciałem grać junglerami to non stop mi się ułomni teammaci #!$%@?ą na linie. Przeciwnicy to za to zgrane ekipy. Miałem winrate na poziomie 70%, spadło poniżej 60 przez afkerów, ludzi bez totalnej wiedzy nt. objectiwow itp. Dramat, odechciało mi się grać.
@Delus: Zależy jakiego Snorlaxa grasz - czy pussy tanka czy full atak Godlaxa pod flaira, który niestety dostał nerfa w 2 sezonie przez zmiany w stanie uśpienia, ale i tak mi się nim przyjemnie gra na nowym buildzie pod razor claw na 30 lvl.

Niestety taka jego forma z 1 sezonu już pewnie nie wróci:
Tfor - @Delus: Zależy jakiego Snorlaxa grasz - czy pussy tanka czy full atak Godlaxa ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tfor: W tą grę się nie da grać. 99% gier to idlerzy, gram sam w drużynie, reszta albo boty albo nie łączy ich z meczem.