Wpis z mikrobloga

#konsole #xbox #kiciochpyta

Czy pod koniec 2021 warto kupować jeszcze Xbox series S ?

Młody mnie męczy, zeby mu dołożyć trochę do starej wersji.
szybki research - poza wydajnością S nie ma czytnika płyt (mamy sporo gier we wstecznej kompatybilności jeszcze z 360) . dysk 500 w dobie gier po 100GB też dupy nie urywa

Oczywiście pytanie - czy 15 latek bedzie grał w gry lego :) albo Horizon 3 mając nowe produkcje w GP.

W tej chwili bedzie ogrywany fortnite głównie ale konsoli nie kupuje się na 2 lata a fajnie, zeby tatuś mógł na niej w Wieśka 4 albo GTA6 odpalić ;)
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaczynamNaZielono: zobacz ile zajmują gry które Ci się podobają, bo ta doba gier 100GB to jest dla niektórych gier Aaa, a tak serio to mnóstwo świetnych gier to 10—40GB.

Da się też byle jaki dysk podpiąć i grać w te gry "starej generacji" z niego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaczynamNaZielono: Mam wersję X z czytnikiem płyt. Grałem na nim w wiele starych gier z Xbox 360 też. Na przykład w RDR1 czy Wolfenstein 3D nawet. Jedyne co mi się nie podoba to że nie ma już obsługi kinecta - w ogóle.
@annotate: dyski SSD mam wolne w domu... To by nie byłby problem.
Bardziej mysle o wydajnosci tej konsoli na przelowlomie lat.
Kiedys PS3 mozna było kupić i był spokój na prawie 10 lat gdzie blaszaka trzeba było upgradować 3 razy.

Zastanawiam sie jak realnie bedzie z wydJnoscia gier . W czasach kiedy była JEDNA wersja kosnsoli deweloperzy sie musieli starać. Boje sie ze teraz beda tworzyli gry na wersje X a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaczynamNaZielono: poczytaj tagi xbox i xss I zobacz co mirki pisaly o niej. Zobacz też specyfikacje. To nie to nie jest Nintendo switch żeby aż tak się martwić. 4k będzie w jednej grze na sto, ale poza tym będzie git.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaczynamNaZielono: widzisz, I zaczynasz składać temat w całość :) jeszcze policz ile "oszczędzisz" na tych grach co masz w pudełku i masz pełny obraz sytuacji.

Wieśka 4 ani gta6 nie będzie jeszcze kilka ładnych lat a ms i producenci na razie trzymają fason i na xss gry odstają głównie tym co było ogłoszone. Czyli 1440p zamiast 4k i klatki mniejsze, ale to tylko z raczej mówimy ze 60 zamiast 120, a