Wpis z mikrobloga

I zanim ktoś powie, że jest szczery i "dobry z niego ziomek" to od razu to obalam, że po jego filmiku o wygranej z Bonusem BGC to stwierdzam, że zachowywał się jak zwykły buc, zwłaszcza w stosunku do tych medyków co go ogarniali po walce xD I jeszcze to tłumaczenie, że "Ja taki jestem, nie znacie się na żartach? :DDDDD". Moim zdaniem żałosne w #!$%@? i takich ludzi powinno się piętnować, a
@anonimowynormik: @zaye93: wy naprawdę odklejeni jesteście XD serio #!$%@? myślicie że chłop na 4 roku psychologi twierdzi że choroba na którą się leczy jego kumpel nie istnieje? XD a co pauliny to są z japczanem 5 lat i niejednokrotnie na streamach było widać że się faktycznie kochają, jakby jej to przeszkadzało to by od niego odeszła. wszedł jeden z drugim na streama na 5 minut albo jeszcze lepiej obejrzał shota
@kasztelan_angielski: Tu nie chodzi o to co on myśli osobiście, ale o to co mówi publicznie. Uważam, że nie powinno się gloryfikować osób, które publicznie mówią tezy sprzeczne z nauką (zwłaszcza w takich czasach)

Warto jeszcze dodać, że młode osoby chcą naśladować swoich idolów.
Sytuacja z tymi medykami po walce była bardzo absurdalna i niedorzeczna.
ALE TO PRZECIEŻ ŻARTY I TO BARDZO DOJRZAŁE I SUBTELNE POCZUCIE HUMORU :DDDDDD

P.S
Subtelne poczucie
@anonimowynormik: zajebiście subtelne poczucie humoru jak sam za czasów jak na pewno jeszcze śledziłeś ttv #!$%@?ł że na świecie żyje 35 mln ludzi co też jest tezą niezgodną z nauką ( ) a co do walki to nie wiem czego ty oczekujesz po człowieku któremu #!$%@? adrenalina po tym jak wygrał walkę do której się przygotował 3 miesiące i ma #!$%@?ą łydkę i rękę z przemieszczeniem
@anonimowynormik: To z depresją jak pamiętam wzięło się od ig white2115 gdzie odpowiadał komuś w śmieszny czy nieśmieszny sposób " jak masz depresje to po prostu z niej wyjdź ", a japczan pokazał to na streamie i poprostu się zaśmiał (gdzie cała sytuacja była dawno i japczan nie był aż tak popularny). A ta historia medykiem to ja bym się tak bardzo nie #!$%@?ł do japczana po tym jak wygrał walkę,
@kasztelan_angielski: Jest jednak różnica w jakimś gównianym stwierdzeniu, że jest 35mln ludzi które nie niesie za sobą takich negatywnych skutków jak twierdzenie, że nie istnieje depresja. Jakiś dzieciak z problemami zobaczy albo usłyszy co na ten temat mówi jego idol i już do końca zwariuje, bo będzie myślał że to on sam jest jakiś #!$%@?, a nie że ma poważny, bagatelizowany problem. I nie chodzi mi tutaj teraz o to, że
@anonimowynormik: jeżeli czyimś idolem jest japczan to na pewno też słyszał jak w #!$%@? dużo razy całe xayoo industries mówiło że nie powinno się bagatelizować zdrowia psychicznego ( ) i nie wiem co ma do rzeczy napadanie na kogoś w nocy z premedytacją a #!$%@? się na sanitariuszy po walce ( ͡~ ͜ʖ ͡°) nie wiem mirku rozumiem jakbyś się #!$%@?ł do
@kasztelan_angielski: To że ktoś jest kretynem albo drze morde nie jest szkodliwe społecznie. Dlatego też #!$%@? się do rzeczy, przez które świat staje się gorszy. Ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i jeśli ktoś dobrze czuje się w takim contencie to jego sprawa i nic mi do tego.