Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AdamZWyczuciem: Gościu po UW uniwerku w Illinois i Harvardzie podobno gdyby nie on to PZPN nie miałby tak tłusto jeśli chodzi o kontrakty sponsorskie. Ja się dziwię bo na pewno ma ambicje na coś więcej niż kanał na YT. Z takim CV to on powinien być co najmniej prezesem jakiegoś ekstraklasowego klubu np. Zagłębia Lubin gdzie zaraz będą wybory na nowego prezesa.
@AdamZWyczuciem Jesteś trollem obrażającym anonimowo ludzi w internecie. Sawicki nie idzie tam jako dziennikarz, a menadżer. Gość z IQ85 nie zdołałby wykształcić się na Uniwersytecie Warszawskim, w Illinois i na Harvardzie, a do tego nie wykonywałby znakomitej pracy dla PZPN.
@itsover: A Ty jesteś bratankiem pana Sawickiego (moja teza ma tyle wspólnego z prawdą, co twoje wypady odnośnie mojego trollingu). Uważam, że takie papierki może zrobić sobie każdy nawet Ty, jeżeli byś się postarał.

Co do Harvardu, cytat z ich strony odnośnie tego programu "Program for Leadership Development (to skończył cały ten Sawicki) has no formal educational requirements" - od razu Tobie przetłumaczę, żebyś nie musiał używać translatora. Nie potrzeba żadnego
A.....m - @itsover: A Ty jesteś bratankiem pana Sawickiego (moja teza ma tyle wspólne...

źródło: comment_1630664454vPoJ144DIV5HYAIuMxoigq.jpg

Pobierz
@kwmaster: jak otworzą się lepsze drogi w tym samym sektorze to przestanie być prezesem. Proste. Przecież on został prezesem KS nie po to by prowadzić Misję Futbol, a po to by sprowadzić sponsorów i otworzyć nowe kierunku rozwoju kanału (np. transmisje meczy itd)
@AdamZWyczuciem jest też tam napisane, że przyjmują na kurs bazując m.in. na profesjonalnych osiągnięciach. Założyłem, że trollujesz, bo jeśli piszesz na serio o inteligencji Sawickiego na poziomie 85 pkt, że jest cienki, to jesteś zwykłym przygłupem, bo jego wykształcenie i kariera zawodowa zwyczajnie przeczy temu, co o nim piszesz.
@AdamZWyczuciem Nikt nie mówi, że jest Maradoną managerki, ale ty robisz z niego głupka i cieniasa, z czego zresztą w powyższym komentarzu powoli się wycofujesz, podnosząc mu IQ o jakieś 15 pkt. Gość ma dużo pieniędzy, może woli uczestniczyć w projekcie z przyjaciółmi w piłce nożnej i wyczuwa tam okazje do rozwoju, plus ten projekt może nie kolidować mu z innymi prywatnymi biznesami, które uskutecznia. To nie jest tak, że tylko managerowie
Gościu po UW uniwerku w Illinois i Harvardzie podobno gdyby nie on to PZPN nie miałby tak tłusto jeśli chodzi o kontrakty sponsorskie


@kwmaster: gościu nie skończył Harvardu i Illinois. To były jakieś podyplomówki w stylu MBA. Beka ze wszystkich, którzy wierzą w te bajki powtarzane przez Stanowskiego xD