Wpis z mikrobloga

@szymon362: ja też przypomnę, że przykładowy student niepracujący/spoza miasta (więc bez programu "nasz wrocław"), który chce dojeżdżać koleją z leśnicy na główny i poza tym jeździć mpk: w 2020 kupował bilet semestralny za 37zł/mc, a obecnie musi kupić bilet kolejowy za 77zł w obie strony i do tego osobne mpk za 49zł po podwyżce, co daje 126zł/mc, a więc tylko 340% podwyżki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko przypominam, że Sutryk nie jest we władzach kolei dolnośląskich, był tylko w radzie nadzorczej a to żadna władza. Zresztą od maja już nawet w radzie nadzorczej nie jest.

@aikonek: racja, to była synekura
@szymon362: już pal licho płatne bilety MPK, ale co ci mieli darmowe przejazdy np. uczniowie lub Założeniu Honorowi Dawcy Krwi już nie mają tych przywilejów.
Dziękujemy Pan Łysy Kondom i Pan Gruby Kondom za to jak potraficie #!$%@?ć coś co dobrze działa
@chozjor: możliwe, ale dopiero w przyszłym roku podatkowym pewnie (i tak nie rozumiem, po co to, skoro podatku do 26 roku życia i tak nie płaci)? Jak wiesz jak to działa dokładnie to się z chęcią dowiem, bo mam akurat znajomego w podobnej sytuacji :D a regulamin/strona są dość bezużyteczne w tej kwestii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arl0: to był jedyny sensowny dojazd z lesnicy do centrum. Sam tak długo jeździłem. Na szczęście już nie muszę bo nie mieszkam we Wrocławiu