Wpis z mikrobloga

Dziś przedostatni wpis w tym tygodniu, dopiero teraz zauważyłem że jutro kończymy tur'ki i przechodzimy do Lrek, co mi się bardzo podoba, a dziś wlatuje STR Cooler - jak zatłuc Goku 101 by Cooler

Cooler może nie był na początku moim ulubieńcem, jakoś się do niego nie śpieszyłem i wziąłem go sobie za coiny rok temu, ale jak sobie nim pograłem to zrozumiałem o co w nim chodziło tak naprawdę, ale zacznijmy od pcozątku:

Jest liderem Terryfying Conquerors i Transformation Boost i daje im 3 ki, 130% hp i 170% ataku i defa, gdzie ta 1 kategoria jest skupieniem samych extreme chadów pokroju Boujacka, AGL LR Friezy, czy LR Turlesa. Transformation Boost jest kolejną dowaloną kategorią, gdzie mamy transformujące się postacie takie jak blue fuzje, LR Gohana czy LR Buuhana, każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ kombinacji w tej kategorii jest wiele.

Posiada dwie formy, tak jak w przypadku STR Boujacka może być supportem w swojej podstawowej formie, bądź chadem po transformacji omówimy sobie każdą z tych form zaczynając od podstawowej.

Jego sa obniża atak i def o 20% a jego pasywka daje mu 100% do ataku i defa, niby nic niezwykłego ale Cooler ma jeszcze dużo do pokazania, w dalszej części pasywki daje 2 ki i 30% ataku i defa postaciom z Transformation Boost kiedy jest tylko 1 przeciwnik, natomiast przy dwóch lub więcej daje 2 ki i 50% ataku i defa kategorii Terryfying Conquerors. Jak widać Cooler w base formie jest bardzo dobry na wszelkiego rodzaju sbry mające jedną z tych kategorii, dodatkowo obniżanie ataku i defa z sa bardzo dobrze się tam sprawdzi.

Transformuje się do finalnej formy pod jednym z dwóch warunków: kiedy przeciwnik jest pure/hybrid saiyans i jest 3 tura, albo kiedy jest 1 przeciwnik, dopiero od 6 tury. O ile drugi warunek byłby trudny do spełnienia na krótszych eventach, tak pierwszy spełni na prawie każdym evencie, biorąc pod uwagę że saiyanie stanowią większość kart w dokanie.

W tej formie stackuje atak i obniża def przeciwnikowi o 50%, widać ma już solidną ofensywę. Dodatkowo pasywka daje mu 3 ki i 180% ataku i defa, dodatkowo jakby tego było mało ma dodatkowy atak który ma 30% szans na bycie super atakiem, a na koniec jego ataki mają gwarantowanego kryta kiedy przeciwnikiem jest pure/hybrid saiyan. No kurde tak się składa że parę najtrudniejszych eventów mają pure/hybrid saiyanów jako bossów, ta postać zmiecie wszystkich przeciwników (pomijając że od takiego ssj4 goku dostanie 50k bez itemka).

Patrząc na jego linki jest bardzo dobrze, jego link partnerem może być PHY Cooler po ezie, a to combo będzie biło chore liczby, z innych postaci możemy spojrzeć na LR Prime Battle Friezę, czy nowego 3rd Form Friezę którzy maja 5 wspólnych linków z Coolerem, jego partnerzy są łatwo dostępni oraz będzie się dobrze łączył z większością postaci z jego teamów.

Mówiac o teamach, znajduje sie w kategoriach takich jak Movie Bosses - bardzo solidna kategoria, gdzie duety Coolerów i Brolich gniotą eventy, jest także w Wicked Bloodline, czyli w rodzinie lodówek, a tam ma bardzo solidne postacie do wyboru, oraz znajduje się w Target: Goku, a ta kategoria potrzebowała wzmocnienia jakim jest Cooler.

Podsumowując Cooler jest świetny na obu typach eventów, bardzo łatwo będzie się dało go zabrać na jakieś trudniejsze walki, czy to super battle road, czy fighting legends, jest świetnym supportem który wzmocni swoje kategorie i głównych attackerów jeżeli on jest tylko do wspierania. Dodatkowo w roli wcześniej wspomnianego attackera będzie gniótł każdy event, pod warunkiem że będą w przeciwnym teamie saiyanie.

Plusy:
- Dobry support, wspiera dwie duże kategorie
- Bardzo ofensywna druga forma, wszystko by zniszczyć saiyanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Świetne linkowanie się z innymi postaciami
Minusy:
- Def w końcowych etapach trudniejszych eventów, na Vegecie i GT Goku może dostać srogi #!$%@?

No i to chyba będzie na tyle, jutro ostatni wpis w tym tygodniu, co sądzicie o tym Coolerze, używacie go codziennie czy tylko na trudnych eventach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dokkanbattle #poradnikikozumo
NepNepu - Dziś przedostatni wpis w tym tygodniu, dopiero teraz zauważyłem że jutro ko...

źródło: comment_1630609648EQbOx2TwukjSdRNzm9kkmA.jpg

Pobierz
  • 2