Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś norweskie sklepy internetowe?

Interesują mnie w sumie takie zwykłe kategorie jak: elektronika (jakieś odpowiedniki naszego X-kom czy Morele) albo jakieś sklepy internetowe z dobrą herbatką czy kawą. Może jakieś inne rzeczy których nie wymieniłem?

Na koniec pytanie za 100 punktów: czy istnienieje w Norwegii coś tańszego niż w Polsce/Niemczech ( ͡º ͜ʖ͡º)

#norwegia #oslo

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MatthewDuchovny: Tańsze to pewnie samochody elektryczne, dostęp do natury i pampersy xD Chociaż tak w sumie to tv kupiłem taniej niż w PL, kompa też mi się udało złożyć znacznie taniej, nawet ps5 kupiłem w cenie sugerowanej bez miksera i pralki w zestawie :D

Co do elektroniki to polecam komplett.no
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: Do wszelakiej elektroniki - komplett.no - najlepsza obsługa klienta, bardzo dobre ceny, brak problemów z kwestiami gwarancji.

Elektronika jest ogólnie w tych samych cenach co w Polsce (czyli taniej niż w Polsce, patrząc na zarobki) a i często są prawdziwe promocje (nie, że cena podwyższona i potem obniżka).

Kupiłem wiele rzeczy taniej niż bym mógł w PL, w tym w grudniu 2020 podzespoły do nowego kompa, wliczając GPU, za
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: Komplett i Elkjøp do elektroniki i AGD, jak przedmówcy mówili.

Co do herbaty, chyba można zamówić z Palais des Thes albo perchs.no wysyłkowo. Jeżeli chodzi o kawy to mogę polecić Tim Wendelboe, Stockfleths albo Fuglen Coffee (moje ulubione), ale nie wiem, czy da się zamówić online.
  • Odpowiedz