Wpis z mikrobloga

#pc #komputery

Mircy, muszę sobie kupić komkuter do pracy, pomyślałem że można dołożyć dwa tysie i zamiast poleasingowego lapka kupić jakiegoś kompa żeby sobie jeszcze pograć. Jako że teraz trochę ciężko o podzespoły a dodatkowo nie chce mi się walić z kolekcjonowaniem częsci i składaniem wszystkiego do kupy, co sądzicie o takim prebuildzie?

https://www.x-kom.pl/p/673145-desktop-x-kom-g4m3r-500-i5-10400f-16gb-1tb-rtx2060.html

A może polecilibyście coś od siebie? Warto waszym zdaniem kupować gotowce?
  • 4
  • Odpowiedz
@10129: Dzięki za podpowiedź ale martwi mnie producent grafiki i płyty głównej, gigabyte podobno nie robi najlepszych, a taka firma jak Palit od GPU to nawet mi się o uszy nie obiła. Warto brać pod uwagę producenta podzespołów?
  • Odpowiedz
Palit od GPU to nawet mi się o uszy nie obiła

xD

Warto brać pod uwagę producenta podzespołów?

nie, warto brać pod uwagę konkretny model. każdy producent ma bardziej i mniej udane wersje.

martwi mnie producent

dobrze, że nie martwi Cie prawie 3 letni rtx 2060 w pc za 5500zł który nie był nawet szczególnie wydajny w dniu premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubi3jesc:

w sumie nie
  • Odpowiedz
dobrze, że nie martwi Cie 2prawie 3 letni rtx 2060 w pc za 5500zł który nie był nawet szczególnie wydajny w dniu premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@10129: no ja się nie znam xD dzięki mireczku za podpowiedź, jeszcze się rozejrze ale pewnie wezne tą wersje z ti
  • Odpowiedz