Wpis z mikrobloga

Miraski, szukam słuchawek (na BT) nauszych do zdalnych spotkań (ale bez mikrofonu na pałąku) ale też do posluchania muzyki od czasu do czasu. Ktoś mogby cos polecic fajnego do 200-300pln? Ważne też aby się nie rozleciały po 3-10 upadkach z biurka na ziemię jak moje obecne bieda JBL500BT

#audio #audiovoodoo #sluchawki #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
@ssailorr: bluedio od chinczyka z ali bym bral i tyle
h, t2, t2s, t2 plus, t7
wiekszosc jest tak zbudowana, ze raczej nic im sie nie stanie od upadania
wydasz te 110-170zl, a reszte sobie zostaw w skarpecie
  • Odpowiedz
@ssailorr: Za nawet mniej niż 200 mam Soundblaster Jam. Szału nie ma z jakością muzyki, do meetingów po BT się nadają dobrze, ale przede wszystkim są niezniszczalne. Upadły dziesiątki razy, zabierałem ja na narty (biegówki) i na rolki, na siłownię i nieraz wciskałem do dopakowanej torby na laptopa. Oprócz przetarć na nausznikach, żadnych problemów ani uszkodzeń.
  • Odpowiedz
@ssailorr: nie jestem w stanie polecić dobrych i tanich TWS bo jeszcze na takie nie trafiłem, ale polecam się zainteresować chińczykami ze stajni KZ i dokupić adapter bluetooth. Osobiście mam KZ ZAX, wyszły mnie koło 200 zł, adapter kilkadziesiąt pln
  • Odpowiedz
@ssailorr: trudno mi powiedzieć, IMO lepiej kupić takie KZ z adapterem na BT, niż ładować się w true wirelessy. TWS naprawdę zrobiły na mnie wrażenie w okolicy 1000 zł. Pewnie są tańsze, ale tak jak mówię - nie trafiłem jeszcze
  • Odpowiedz